Одного разу я nролежала в лік арні тuждень. Чоловік думав, що я вunuшуся в середу, а я вuрішuла влаштувати йому з донькою сюрnрuз і nрuїхати раніше. Але їх сюрприз був більш «усnішнuм».

 

Рік тому я сильно захворіла. Наше з чоловіком сімейне життя і до цього не було медом, а моя раптова хвороба лише погіршила ситуацію. Мій лі куючий лі кар сказав, що я обов’язково вилік уюся, але це займе чимало часу… Дізнавшись про це, чоловік сказився, а після я почала помічати, що він потихеньку віддаляється від мене.

Чоловік почав все менше часу приділяти сім’ї, повертався з роботи пізно, на мене навіть не дивився… Я прекрасно розуміла, в чому справа, але боялася зізнатися в цьому самій собі, напевно… Одного разу я пролежала в лі карні тиждень.

Чоловік думав, що я випишуся в середу, а я вирішила влаштувати йому з донькою сюрприз і приїхати раніше. Загалом, у вівторок я зібралася, викликала таксі і поїхала додому. Я тихо увійшла в будинок, хотіла вже кричати «Сюрприз!», але мої сюрпризики вже чекали мене на дивані: чоловік з якоюсь дівкою, схожою на дівчину легкої поведінки.

Я швидко одяглася, взяла щось по дорозі і зникла. Чоловік нічого навіть приховувати не став … він сказав, що у нього з’явилася нова, і він не має наміру мене терпіти в своєму будинку. Ми розлучилися… той, щоб мені насолити,

зробив так, щоб дочка залишилася з ним, так як у мене стабільного доходу на той момент не було. Після розлучення я взяла себе в руки, купила собі абонемент в зал, почала стежити за волоссям і нігтями, зайнялася своєю посмішкою.

Нещодавно до мене зайшов чоловік. Він сказав, що не встигає нічого з донькою через її примхи. Я б могла вже забрати дочку назавжди, але я ж бачу, як йому важко. Нехай поки помучиться, а мені і вихідних з донькою вистачає.

Джерело