Одноrо разу до молодоrо nочатківця — хірурrа nривели на оrляд дівчuнку…

 

Коли я закінчив ординатуру, то працював одночасно і в державній, і в приватній клініці. І якось раз привели до мене дівчинку з сильним забоєм руки. Я оглянув її, зробив знімок, нічого серйозного не виявилося.

Але мою увагу привернув деякий дефект кисті дівчинки. Виявилося, що у неї була вроджена патологія: пальці ледве рухливі, кисть практично не згинається. Батьки дівчинки поскаржилися, що не можуть дозволити собі операцію та й хірурги сказали, що шанс виправити дефект не дуже великий.

Для мене цей випадок видався дуже цікавим, я вже уявляв, які саме маніпуляції потрібно зробити, щоб допомогти дівчинці. Через кілька днів після огляду я попросив батьків дівчинки привезти її до мене в приватну клініку на операцію, запевнивши їх, що зроблю все абсолютно безкоштовно. Їм тільки треба буде потім оплатити фізіотерапію після, але і це не проблема, я домовився зі знайомим фахівцем. Батьки трохи сумнівалися в успіху операції, адже їх довгий час запевняли, що допомогти дитині не можна, тому запитали мене:
— Які є гарантії, що нашій дочки не стане гірше?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩