Сусідка вже дістала мене nроханнями, то їй чаю не вистачає, то масла. Я знайшла вихід, коли вона знову прийшла попросити солі

 

У Таньки за стінкою з’явилися нові мешканці – квартиранти, сімейна пара. Таню і чоловіка її господиня попросила доглянути за ними. Адже по телефону можна сказати все, що завгодно. Але сусіди адже почують будь-який шум. Таня в перший же день пішла знайомитися з квартирантами – з Анею і Дімою.

Було їм років по 30. З першого погляду стало ясно-мирні і серйозні люди. Аня була зовсім мініатюрною, а Діма – гігант, майже під 2 метри. — Ну добре, піду я вже, якщо що буде потрібно, звертайтеся. Але Толя, чоловік Тані, відчув якусь підозру.

Доnомога знадобилася через два дні. Прийшла Аня, і попросила трохи картоплі. А Тані що, шкода, чи що? Звичайно дала. У наступні дні Аня просила цибулю, потім масло, трохи чаю і т. д. Звісно, Тані це почало набридати. Начебто, і ввічливо просить дівчинка, але не можна ж так перегинати! Таня терпіла і з посмішкою виконувала прохання, а ось Толя не рухався з місця, і лише спостерігав за картиною з похмурими очима.

Якось увечері Аня прийшла попросити трохи солі. У цей момент Таня згадала розповідь своєї бабусі, яка говорила, що віддавати сіль ввечері не можна ні в якому разі. Ось вона і зітхнула, і каже: — Ой, вибач, Аня. І у нас закінчилася. — Як це закінчилася? Ви ж така прекрасна господиня. У вас же повинна знайтися хоч жменька! — Ні, кажу-нер ви Тетяни були вже на межі.

Аня пішла. Толя, який знову бачив всю цю картину, підійшов до дружини і сказав: — Ну нарешті, набридли вже. Тепер ні солі не попросять, ні кран полагодити не покличуть. — А коли це вони просили про кран? — Та ось вчора, коли я йшов з вулиці, підійшла ця дівка і каже така. «А кран мені не полагодите?»

А я їй кажу:» а твій чоловік-то на що?» Вона відповіла, що той не вміє, тут фахівець потрібен і т.д. а цей бовдур зайшов до мене за дрилем, так я знову їх послав. Після цього молоді більше не віталися. Причому, робили це демонстративно. А ще через пару днів чоловік з дружиною з’ясували, що ці двоє дістали своїми проханнями вже весь під’їзд. І навіть до сусіднього дійшли. Неправильно це якось. Начебто, дорослі люди. А поводяться як 18-річні студенти, які тільки переїхали до столиці.

КІНЕЦЬ.