Ніна чекала на чоловіка, але замість нього прийшла сестра. Вона кuнула на nідлогу великий рюкзак і заявила, що з чоловіком житимуть у них. Ніна завмерла і не розуміла, що відбувається

Ніна готувала вечерю і чекала чоловіка, який, як завжди, працював допізна. Раптом почувся дзвінок у двері. Ніна здивувалася, чоловік не приходив так рано. Підозри Ніни виявилися вірними.

Це виявилася її сестра, яка без того, щоб попередити заздалегідь, прийшла до них додому, кинула на підлогу великий рюкзак і сказала: — Нінуль , у нас вдома ремонт, ми на пару днів у вас залишимося … гаразд я гуляти.

Знаючи, як Сашко, чоловік Ніни, не любив її сестру, Ніна очікувала, що буде великий сkандал, скандал і стався насправді. Прийшовши додому, Сашко ледве стиснувши зуби, привітався з Альоною, сестрою Ніни, і пішов спати. Поспати йому, до речі, не вдалося, через нових галасливих сусідів, які всю ніч дивилися футбол.

Альона сиділа в декреті, а її чоловік не працював, от і проводили два лінивці весь день вдома. Шуміли, коли Ніна з чоловіком хотіли спати, спали, коли ті хотіли подивитися телевізор.

Сашко сильно недолюблював цю пару, бо вони непросто сиділи на шиї у батьків, ще й клянчили гроші у них з Ніною. Вони тільки й робили, що завдавали незручностей Ніні з чоловіком. Сашко мало було на роботу не спізнився, бо Альона вранці ніяк не хотіла вийти з душу.

Парі доводилося терпіти, адже вони знали, що якщо навіть вони ввічливо попросять піти чи дотримуватися правил їхнього будинку, ті відразу обра зяться

КІНЕЦЬ.