Ніколи не викидаю часникове лушпиння і тобі раджу робити так само, це справжнє золото
Після того як очистиш часник, не піддавайся спокусі викинути лушпиння. Ти здивуєшся, наскільки воно може тобі стати в нагоді.
Для початку давай поговоримо про те, як лушпиння може знадобитися нам на кухні. Адже воно все ще зберігає стійкий часниковий аромат.
Воно ідеально підійде для додавання в бульйон чи суп. Лушпиння віддасть рідині весь аромат, після чого його можна акуратно зібрати ситечком.
Можна навіть зробити цілий запашний мішечок. Для цього візьми марлю, поклади в неї лушпиння, лавровий лист та іншу сушену зелень до смаку. Такий мішечок можна відправити в будь-яку страву, а після приготування просто дістати її. Аромат приголомшливий, але в блюді немає жодних зайвих листочків.
Навіть європейські пекарі не викидають часникове лушпиння. Вони підсушують його в духовці, подрібнюють у ступці до порошкоподібного стану, а потім додають у тісто. Така приправа надасть хлібу неймовірного аромату.
Багато страв готуються з використанням часнику в лушпинні. Зокрема через те, що воно має насичений аромат. Можна робити так під час запікання овочів. Просто зріж верхню частину голівки часнику, збризкати маслом і відправ до овочів. Запечений часник можна використовувати як інгредієнт для соусу. За схожою схемою готують справжній плов.
Також нещодавно став популярним рецепт шеф-кухаря з Нью-Йорка, який готував з лушпиння чіпси. Потрібно лише полити лушпиння оливковою олією, додати солі та перцю, а потім відправити в розігріту до 200 градусів духовку. Через 10 хвилин ти отримаєш хрусткі чіпси, які можна додавати до салатів або основних страв.
Всім відомо, що часник має антибактеріальні властивості. Тому його корисно не тільки їсти, а й використовувати як захист для рослин. Наприклад, можна приготувати настій із лушпиння.
Замочіть її на 5 днів у теплій воді. Після процідити і обприскувати кімнатні рослини. Цей відвар допоможе захистити рослини від попелиці та павутинного кліща.
Схожий настій можна використовувати як засіб від колорадського жука. Можна замочити лушпиння у воді на ніч, а вранці обприскати наземну частину картоплі. Колорадський жук триматиметься подалі від твого врожаю.
Якщо ти зберігаєш моркву або інші овочі в будинку, можна убезпечити їх за допомогою лушпиння. Просто посип овочі сухим лушпинням. Це захистить їх від гниття та продовжить термін зберігання.
Думаємо, ми вже переконали тебе в тому, що не варто викидати часникове лушпиння. Адже воно стане в нагоді не тільки для готування, а й для городніх робіт. Сподіваємося, всі ці методи допоможуть тобі у господарстві!
Іноді між людьми розпалюється справжня ворожнеча. Причини можуть бути різними, а ось наслідки завжди неприємні. Адже ворожнеча та ненависть завжди породжують величезну кількість негативної енергії. А вона нас руйнує. Сьогодні
Всіх особливо цікавить, якою буде зима. Адже хочеться заздалегідь до неї підготуватися та передбачити різні несподіванки. Синоптики вже дали прогноз погоди на зиму 2022 року. Давай дізнаємося, чого очікувати від
Наші пращури приділяли особливу увагу прикметам і вірили в них. Вони передавалися з покоління в покоління. Особливо ті, завдяки яким можна було розбагатіти. Гроші та благополуччя завжди були бажані для
КІНЕЦЬ.