Ніколи не розуміла чоловіків, який носять на собі сумочку своєї дружини.

 

Коли я бачу на вулиці чоловіків, які спокійно несуть сумочку своєї дружини, мене це, чесно сказати, відразу коробить. Хочу попередити, що висловлюю свою особисту думку на цю ситуацію і ні в якому разі не нав’язую свою думку. Зараз всі такі жінки, швидше за все, закидають мене камінням.

Ну не можу я зрозуміти таких чоловіків (і ніколи не зрозумію), які погоджуються на цю дію, ну і жінок теж не розумію. Скільки разів зустрічала такі пари: чоловік несе жіночу сумочку, а дружина при цьому йде поруч. Гаразд би сумка була велика, а то акуратна невелика сумочка на тонкому ремінці, або того гірше на ланцюжку.

Швидше за все, така жінка вважає, що її чоловік виглядає в очах інших лицарем. Він же піклується про свою дружину і оберігає її, адже вона так втомилася нести свою легку сумочку. І не думає жінка про те, як на нього дивляться оточуючі. Бувають, звичайно, ситуації, коли чоловік просто зобов’язаний носити сумки, але це стосується важких господарських сумок з продуктами або пакетів з магазину. Зі мною багато хто не погодиться, як чоловіки так і жінки.

Як так, чому б і ні! Але подивіться на цю картину з боку. Просто поспостерігайте. Так, безсумнівно, ваш чоловік любить вас. Ну раз любить, то чому б йому не віддати свою дамську сумочку, нехай несе. Жінки хоч раз замислювалися, як це виглядає? З боку це виглядає дуже безглуздо.

Навіть смішно. Коли йде пара, неважливо, якого віку, але в основному це вікова категорія 25-45 років. Чоловік «допомагає» своїй жінці нести її сумочку. А що, дружина так сильно втомилася? Що в цій сумочці — цеглу, каміння? Максимум, що лежить там — це телефон, гаманець, ну і все, мабуть. А чоловіки бачили себе з боку?

Як ви виглядаєте з яскравою сумкою в руках. Невже їм це самим подобається. Так ось, мене просто бісить, коли я бачу таку картину. Ніколи не дозволяла своєму чоловікові носити свою сумку, максимум — потримати (щоб щось поправити). Це жіноча сумка і повинна нести її тільки я, але ніяк не мій чоловік.

КІНЕЦЬ.