Невістка не займалася домашніми справами і жила в своє задоволення, і ось одного разу свекруха не вuтрuмала і вирішила врятувати сина

 

Раїса і Руслан познайомилися ще в Інституті. Вони стали відмінною парою, прекрасно підходили один одному. У обох в характері спостерігався талант підприємця. Відразу після весілля вони заснували свою справу. Все почалося з одного магазину квітів, а незабаром перетворилося на цілу мережу дороrих магазинів.

У них в шлюбі з’явилася дитина. Ромі вони намагалися забезпечити все найкраще. Він ходив у найкращому одязі, мав найкращі іграшки. Раїса простежила, щоб син гарну освіту отримав. Раїса розуміла, що рано чи пізно син одружиться. Він був завидним нареченим, все при ньому: і гроші, і краса, і розум. Багато дівчат звертали на нього увагу. Батьки хотіли, щоб у сина все на особистому фронті добре склалося. З Ангеліною він познайомився в нічному клубі. Молода красуня сиділа одна за столиком і демонстративно нудьгувала.

Він відразу підійшов, щоб познайомитися. Тільки оцінивши його зовнішній вигляд, переконавшись, що хлопець заможний, Ангеліна стала з ним спілкуватися. Скоро вони стали зустрічатися. Через півроку син привів свою дівчину додому. Раїсі вона, м’яко кажучи, не сподобалася, але вона свою думку висловлювати не стала, сподівалася, що син сам все зрозуміє.

Ангеліна нічого по дому практично не робила, її цікавили тільки гроші хлопця. Її єдиними заняттями були: шопінг, походи в магазин, відвідування косметолога, ресторани, посиденьки з подружками. Одного разу не витримавши, Раїса запитала: — Дитинко, ти хоча б раз у своєму житті працювала? — Звичайно! Все, що у мене є, Я нажила своєю працею. Ми з подружками раніше зустрічалися з баrатими чоловіками, а нам за це nлатили…

Раїса стрималася, щоб не перехреститися. Незабаром Раїса вмовила сина урізати трохи бюд жет супутниці, щоб перевірити її справжнє ставлення. Варто було позбавити Ангеліну коштів, як вона тут же заявила, що не збирається так жити і упурхнула шукати нового спонсора.

Свою справжню любов Роман зустрів тільки через три роки. Маша мала двох дітей після шлюбу, але це не стало перешkодою для їхнього кохання. Раїса теж невістку схвалила, бо та була пристойною, працьовитою, господарською. Її дітей вона прийняла, як рідних онуків. Тепер скрізь свою невістку розхвалює.

КІНЕЦЬ.