Невдячнuй сuн здав батька в будuнок для людей nохилоrо віку. А після його відходу хотів встуnити в сnадок, але дід його nерехитрив

 

Невдячний син здав батька в бу динок для людей похилого віку. А після його см ерті хотів вступити в спадок, але дід його перехитрив

— Дуже мені хочеться кільки, синку. Купиш?- А навіщо? Ось же ціла тарілка з пиріжками. Чому ти їх не їси?- У мене вже зуби не ті, щоб їсти пиріжки. Хочу кільки. Хоча б найдешевшою. Будь ласка.- У мене немає часу. Їж те, що дають.Віктор тепер постійно замислювався про те, що дружина права. Його тата треба відправити на нове місце проживання -в будинок для людей похилого віку.І це незважаючи на те, що коли батько продав будинок, щоб виручити свого сина. У того грошей на покупку квартири не вистачало. Пропозицію про продаж син і висунув.

Мовляв, батькові ж нескладно, а стільки користі!- Ти будинок продай, а я тебе у себе в наметах. І нудьгувати не будеш на самоті.Батько дуже не хотів розлучатися зі своїм житлом. Але, подумавши, вирішив вчинити так, як буде краще для улюбленого сина.Так він і переїхав. Спочатку все було добре, але поступово сім’я сина перестала його приймати. Внучка не хотіла мати з дідом нічого спільного, а дружина Сергія злилася з будь-якого приводу і лаяла старого за все підряд.В результаті дід просто сидів у виділеному йому кутку і намагався нікому не потрапляти на очі.

— У нашої доньки скоро весілля. А ти повинен будеш перебратися в будинок для людей похилого віку. Ми вибрали найкращий, там про тебе будуть добре дбати. Твоя кімната потрібна для молодої сім’ї, вони якийсь час тут поживуть.Всі ми тут не помістимося.Старий сторопів і заплакав. Він не міг знайти слів, щоб висловити свої почуття. — Я завжди йшов назустріч твоїм потребам. Навіть будинок продав.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩