Рита роз лучилася з Арсеном, не сказавши, що ваrітна другим. Пройшло багато років, Арсен нарешті дізнався про дuтuну. Рита й гадки не має, що хоче робити Арсен.

Рита повернулася до свого рідного міста лише через будинок батька. Потрібно було оформити спадщину. Причина, через яку вона не хотіла повертатися сюди в тому, що в неї тут жив ко лишній чоловік, батько її дітей. В юності Рита була легковажною та вітряною. Вона зако халася в Арсена, але оскільки вона отримувала багато уваги від інших чоловіків, їхні стосун ки не складалися.

Потім Арсен пішов до армії, і Рита його не дочекалася. За цей час вона мала декілька стосунків. Але коли Арсен повернувся з армії, він дивився на Риту такими зако ханими очима, з такою ніжністю та турботою, що Рита знову відновила їхні стосун ки. Він говорив про якісь листи, які він отримував і надсилав, але Рита цим не займалася, не звертала на це уваги.

Незабаром вона заваrітніла. Арсен погодився одружитися з нею лише через те, що мати побачила сон, мовляв , це хлопчик, у якого будуть його блакитні очі. Мати Арсена недолюблювала невістку, але терпіла і навіть повністю забезпечувала їх. Наро дився не син, а донька, але це нічого не змінило.

Кілька років вони так жили, але коли свекруха поїхала закордон і перестала давати їм грошей вони роз лучилися , адже не було на що жити. Рита пішла від чоловіка, не сказавши йому, що вона вагітна. Вона швидко знайшла собі іншого . Він був старшим на 10 років, але забезпечений чоловік, а на той момент це було головне. Вони одружилися, і вони поїхали звідти. Він, за доnомогою своїх знайомств, швидко розвів дружину з Арсеном, і вони одружилися.

Народився хлопчик з очима, як у матері. Чоловік вважав його за свого сина, навіть не сумнівався, адже він був схожий на матір. У цей час відбулися зміни й у батьків Рити. Вони роз лучилися, мати поїхала за кордон з іншим, а батько nродовжував жити в їхньому будиночку. Він невдовзі помер, тож Риті довелося повертатися туди.

Вона гуляла містом, згадувала своє дитинство та юність. Підійшла до храму та дала жінкам біля входу грошей. Одна з них сказала Ріті: — Готуйся, він спробує повернути дітей. Рита здивувалась, віддала їй ще. — Він не пробачить тобі те, що забрала дітей. Рита злякано повернулася додому. Вирішила швидко зробити документи та виїхати звідти. Почала ритися в шафах і знайшла листи, ті листи про які говорив Арсен.

Виявляється, це мати писала їх Арсену від імені Рити. — Мама роз лучилася через Арсена?! – подумала Рита. Вона навела довідки і дізналася, що Арсен теж переїхав за кордон. Рита у найкоротший термін оформила всі документи та повернулася додому. Насамперед вона обійняла вже дорослу, 20-річну дочку, та сина підлітка . » Так добре, що минуле залишилося в минулому» — подумала вона.

Але та жінка мала рацію. Арсен дізнався, що вона повернулася на батьківщину і вийшов на її слід. Він був у тому місті, де жили Рита з дітьми. Він здалеку стежив за ними. Дочку він одразу впізнав, так була схожа на нього. А коли побачив хлопчика, одразу зрозумів, що це його син.

КІНЕЦЬ.