Настя — типова мажорка, яка ні в чому не знає відмови, і поводиться відповідним чином. При кожній нагоді вона підкреслює, що я не їхнього поля ягода, а ще в присутності сторонніх людей і підлеглих мого чоловіка з глузуванням називає мене матір’ю

 

Дочка чоловіка псує мені життя своїми глузуваннями. Після закінчення університету влаштувалася перекладачем у велику виробничу фірму. Так вийшло, що досить скоро я стала особистим помічником керівника, а згодом у нас виникли й ближчі стосунки.

Ось уже майже рік, як ми одружені, і все було б чудово, якби не дочка чоловіка, з якою я, як не намагалася, так і не змогла порозумітися. Дівчинка всього на десять років молодша за мене (мені 28 років) і я дуже сподівалася, що ми потоваришуємо, але, на жаль, цього не сталося.

Настя — типова мажорка, яка ні в чому не знає відмови, і поводиться відповідним чином. При кожній нагоді вона підкреслює, що я не їхнього поля ягода, а ще в присутності сторонніх людей і підлеглих мого чоловіка з глузуванням називає мене матір’ю.

Мене це страшно дратує, адже я виглядаю практично її ровесницею. Але вона не вгамовується, і спеціально влаштовує публічні спектаклі, щоб мене ще більше позлити.

Найчастіше це відбувається на фірмі перед співробітниками, які, як ви самі розумієте, тільки раді безкоштовним розвагам. Я думаю, зайве говорити, що на роботі мене не дуже люблять і вважають шлюбною аферисткою, яка через ліжко їх шефа прийшла на все готове.

Чоловіку скаржитися марно, він у своїй дочці бачить тільки найкраще і всі її випади на мою адресу сприймає, як невинні витівки.

А я вже не знаю, як утихомирити це дівчисько, щоб воно, нарешті, дало мені спокій.


КІНЕЦЬ.