Настя була впевнена, що Віктор nокuне дружuну зарадu неї. Так і було, але це стало початком всіх кош марів для молодої дівчини

Настя із подругою поїхала на море. Вона познайомилася там із Віктором і по вуха закохалася. Ніч, зірки, море, пісок. Вони майже весь час проводили разом. — Настя, ми ж планували відпочити та запалювати з молодими та гарними хлопцями, а ти зв’язалася з цим старим одруженням. — Подруго, ти перебільшуєш. Він не старий, йому 34, всього на 12 років старший за мене. Я закохалась. Він розумний, цікавий, дуже харизматичний, а також бізнесмен.

Дивись, він мені подарував золоті сережки. — Настя це закінчитися не розпочавшись. — Такого не буде. Він із сусіднього міста, лише чотири години на машині. Ми зустрічатимемося. Після повернення до міста Віктор став часто приїжджати до Насті, робити подарунки, дарувати квіти. — Насте, я дихати не можу без тебе. Але я одружений, маю двох дітей. Дуже страшно зруйнувати все це, але за ради тебе я готовий на все.

Тільки бізнес кинути я не можу, тому якщо згодна переїжджай ти до мене. Я винайму для нас квартиру, житимемо разом. Якщо згодна, я тільки буду радий. Настя не злякалася труднощів. За кілька місяців вона переїхала до Віктора, вона була вже його нареченою. Віктор розлучився з дружиною та був готовий до нових стосунків.

Якось у двері квартири постукали. Настя відчинила, а там якась жінка. — Тобі здається Настя звуть? Я колишня дружина Віктора, Олена. Можна поговорити? Настя пропустила жінку. Вона виглядала спокійною, навіть трохи пригніченою, тому Настя не побачила жодних проблем, навіть трохи стало соромно. Олена дістала з сумки сухе червоне та поставила на стіл.

— Вип’ємо? — Настя відмовилася, — Даремно ти. Настя поставила на стіл склянку та фрукти. — Слухай, Насте. Я знаю, ти молода, дурна, сама була така, коли виходила заміж за Віктора. Він ставився до мене так само, як до тебе зараз. Але це тривало лише чотири роки. Після народження дитини все скінчилося. Ще тоді він зв’язався із 18-річною.

Вона не знала про моє існування, а коли впізнала покинула. Я теж готова була його покинути тоді, тільки він на колінах почав вибачатися. А я з’ясувала, що знову вагітна, тож вибачила. І ось знову. Цього разу ти знову молода . — Так, молоді стали наступати на ваші п’яти, — перебила її Настя.

— Тобі смішно, але чи посмієшся ти тоді, коли він тобі теж змінить? Бажаю тобі також обпектися, як я. Олена пішла. — Заздри, старенька. Настя була впевнена у їхньому коханні. Так, це тривало досить довго, п’ять років. Але потім надійшов дзвінок. — Настя, це Олена. Віктор має нову 20-річну. Здається, молодята наступають на твої п’яти. — Але зрозумій, Насте, я без неї жити не можу. Люблю тільки її. Скоро подам на розлучення, – заявив Віктор.

КІНЕЦЬ.