На парковці я побачила свого нареченого, хотіла підійти, але до нього підбігла висока брюнетка, вони обнялися, сіли в машину та поїхали. Те, що було потім – простими словами не передати.

Я познайомилася з ним випадково. Він мені одразу сподобався. Запросив у ресторан. Потім ми почали зустрічатись. Він гарно доглядав мене, дарував квіти. Незабаром він зробив мені пропозицію. Я дуже чекала цього дня. Я ніколи не забуду цей день. Він став на одне коліно і промовив заповітні слова.

Я завжди мріяла про велике кохання. Ми дуже любили одне одного. Словом, я була на сьомому небі від щастя. Він був заможним, мав бізнес, гроші, квартиру, абсолютно все. Наші батьки підтримували нас і раділи за нас. Ми почали готуватися до весілля.

Він був зайнятий своїми справами, з друзями робив шопінг, а я зі своїми подругами пішла вибирати собі плаття. Після того, як я обрала, ми з подружками вирішили зайти до кафе. Раптом я побачила, що на парковці стоїть мій наречений. Хотіла підійти до нього, але побачила, як одна висока брюнетка підійшла до нього та обійняла його.

Я була աокована побаченим. Я вже збиралася розірвати заручини. Не могла повірити своїм очам. Адже він присягався, що любить мене. Я одразу зателефонувала йому і сказала, що ми матимемо серйозну розмову.

Мені було nрикро, не могла повірити, що він міг так підло вчинити зі мною. Я накинулася на нього, сказала, що він ошуканець. Він дивився на мене здивованими очима. Сказав, що був із друзями – і вони знімали відео. Тоді кого я побачила? Адже цей чоловік так був схожий на мого коханого… Виявилося, що це його старший брат, дуже схожий на нього.

А брюнетка – його колишня дружина. Він розлучився із дружиною саме через брата. Навіть після того, як брат одружився з іншою, він не переставав зустрічатися з колишньою дружиною мого нареченого. Ми зіграли шикарне весілля і живемо у злагоді.

КІНЕЦЬ.