На весілля сuна я не вuтратuла ж одної kоnійкu. Сватu все зробuлu самі. Вонu раділu, що їх дочку хоч хтось заміж покликав. Я єдина сиділа на цьому весіллі су мна, тому що знала, хто тепер моя невістка!

 

Я думаю, що зараз багато матерів мене зрозуміють: чого тільки не зробиш, коли бачиш, що рідний син знайшов собі не дуже хорошу дружину, і ти прекрасно це розумієш. Можливо, я перегнула палицю, коли хотіла уберегти свого сина від його поганої дружини, тільки це не допомогло — тепер вони двох не хочуть спілкуватися зі мною.

Хочу розповісти всю історію докладніше, щоб ви зрозуміли, що не така вже я погана свекруха, насправді, чому я втрутилася в сім’ю свого сина, і можливо, хтось дасть пораду: що мені тепер робити, як вийти з ситуації, що склалася? У мене двоє дітей, два сини. Старший вирішив одружитися відразу після армії. Городок у нас невеликий, тому у нас все про всіх все знають, мені відразу розповіли про минуле цієї дівчини, обраниці сина мого Романа: вона любила погуляти, погано вчилася, ледве школу закінчила і ще багато чого не дуже хорошого.

Ну, милі жінки, погодьтеся — хто про таку партію для сина мріє? Привів цю Олену син до нас додому, у мене відразу до неї неприязнь з’явилася: вона набрала повний рот жуйки і жує її, щоб менше зі мною спілкуватися. Синові я потім сказала, щоб ця Олена більше не з’являлася в нашому домі.

Але що я могла зробити, коли дізналася, що молоді заяву в ЗАГС подали і кафе замовили вже для святкування весілля? Свати оплачували все весілля: вони були щасливі, що хоч за кого-то свою таку «гарну» дочку віддали заміж, ніхто ж більше не кликав її одружитися. Як жили молоді?

Так погано. Орендували квартиру, сперечалися ще до одруження. Невістка НЕ відвикла від минулого життя, любила відпочивати з друзями до пізньої ночі, Романа з собою не кликала. В будинку постійно бруд. Посперечаються вони, невістка виставить Романа за двері, він приходить до мене похмурий.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩