На сімейному святі брат і батьки дали мені зрозуміти, що я в родині зайва. Але останню їхню заяву я вже не змогла просто слухати.

 

У нашій родині ніколи не поважали права жінок. Тато вирішував за нас з мамою все. Він вибирав, в які гуртки мені ходити, чим займатися мамі, і навіть як їй стригти або фарбувати волосся. А мама … вона завжди мовчала. Мама говорила, що і я повинна стати покірною дружиною і робити все так, як скаже Мій чоловік, щоб, не дай Бог, він від мене за капризи не пішов.

На щастя, характером я пішла не в маму. Я завжди була бунтаркою, а батькові це не подобалося. Коли народився мій брат, мене було 15. Я вже тоді помітила, що вся любов батьків йде саме йому, але я не ображалася.

Я знала, що я буду робити далі по життю. Після закінчення школи батьки почали сватати мене з сином якогось заможного знайомого, але я ніяк не їх трюки не піддавалася. Мій брат ніколи не намагався заробити хоча б копійку.

Його хвилювали тільки розваги, про фінансову незалежність від батьків він навіть не замислювався. У 21 він вирішив одружитися. Я тільки на 5-ій річниці його весілля дізналася, що весілля він зіграв за рахунок батьків, точніше,

за рахунок кредиту батьків. До речі про річницю … мене рідні згадували тільки у свята. До цього я їх бачила 2 роки тому на ювілеї мами. На сімейне свято брата я подарувала їм дорогу постільну білизну, яку вони прийняли з кислими мінами. Увечері брат підійшов до мене і запитав, мовляв, якого біса мені 31, а я ще в дівках сиджу. Потім я пішла, сіла з батьками, думала, поговорю з ними трошки, а вони запитали, скільки грошей я збираюся в місяць приділяти племіннику. Я не відразу зрозуміла,

з чого я повинна взагалі його утримувати при живих батьках, а виявилося, я ж одна, у мене своїх дітей немає, значить, повинна допомагати братові з утриманням сім’ї. Ми тоді посварилися, я подякувала за бенкет і повернулася додому в жахливому настрої. Там мене чекав мій наречений. Він сказав, що я все правильно зробила, він заспокоїв мене, і ми сіли дивитися разом улюблений серіал.

Джерело