Сергій має певну суму на квартиру в кредuт, він запропонував оформити шлюбний договір, що якщо купує за власний кошт і сам платить, то квартира дістається тільки йому, і стосовно мене таке ж правило, якщо я куплю, спільними коштами купувати не хоче, каже, що мені не довіряє

 

Чоловік наполіг на шлюбному договорі, який вигідний лише йому. Ми з чоловіком дуже часто сваримося через гроші. Мабуть, спочатку наші думки з приводу сімейного бюджету різні.

Я, наприклад, хотіла б загальний бюджет, щоби звідти разом розподіляти гроші. А чоловік хоче змішаний, тобто його 2/3 зарплати у загальну касу, мою 1/3 сюди ж і решту залишатиме кожен на подушку безпеки.

Заробляє він у 2 рази більше за мене. У нас немає квартири у власності, ні в нього, ні в мене. Тобто я маю, де жити, але це квартира батьків, там чоловік жити не хоче. Я пропонувала винаймати житло. Чоловік вважає, що треба купити свою, аніж платити за оренду.

Він має певну суму на іпотеку. Він запропонував оформити шлюбний договір, що якщо купує за власний кошт і сам платить іпотеку, то квартира дістається тільки йому.

І стосовно мене таке ж правило, якщо я куплю. Спільними коштами купувати не хоче, каже, що мені не довіряє.

Ось ми підписали такий договір. Тепер постає питання про бюджет: якщо його квартира тільки його і велика частина зарплати йтиме на погашення кредиту, то що повинна робити я?

За такого розкладу в умовах шлюбного договору я повинна вносити за їжу?

Я думаю, що з мене достатньо приготування, прибирання, побутові справи. Я керую машиною, тобто їздити за продуктами і у справах теж з мене.

Працюю багато, але намагаюся встигати та домашні справи вести. Також справедливо, якщо я оплачуватиму свої витрати сама, тобто салони, машину, бензин, і збиратиму на свою квартиру.

Мені теж потрібна квартира, якщо так подумати. А якщо я вноситиму 1/3 до загального бюджету на їжу, повністю вести побут (чоловік не хоче нічого робити по дому), то як я накопичу на квартиру?

Тобто в нього буде гаситися іпотека, і побут влаштований, а я без нічого залишаюся у разі розлучення. Він же зазначив, що не довіряє мені з квартирою.

Тобто ми матимемо роздільний бюджет. Не знаю, чи справедливо я думаю, і чи погодиться він.

КІНЕЦЬ.