Мою сестру покинув її хлопець заради нової коханої. Вона дуже переживала через це і якби не Артур, вона б не витримала розставання. Її новий знайомий запропонував їй вийти за нього заміж і вони планували весілля. Але колишній хлопець захотів повернутись до неї

Моя сестра сьогодні прийшла додому зі своїм нареченим. Коли ми його побачили, то дуже здивувались.

– Ти ж зустрічалась з Романом. Невже ви з ним розійшлися? Я не розумію хто цей чоловік? – запитала мати Оксану.

– Роман мене покинув місяць тому. Але це не важливо, бо я чекаю на дитину і Артур буде її виховувати. – відповіла вона.

– Батьком дитини є Роман?

– Так, але він зараз зустрічається з іншою дівчиною. Тому ми більше не будемо разом.

Ми усі були дуже здивовані, але більше нічого не питали у моєї сестри.

Коли наречений Оксани поїхав додому, а батьки пішли у свою кімнату. Сестра підійшла до мене і сказала, що уявляла зовсім інакше знайомство батьків з її нареченим. Вона не очікувала, що мати буде розпитувати її про колишнього хлопця. Вона сподівалась, що усі зрадіють коли дізнаються, що вона чекає на дитину.

Вісім років Оксана зустрічалась з Романом. Він був справжнім красенем і за ним бігало багато дівчат. Моя сестра не була красунею, тому я не розуміла чому він вибрав її.

Сестра показала у соціальних мережах мені фотографії дівчини з якою зараз зустрічається її колишній хлопець. Ця дівчина виявилась справжньою красунею: висока, світловолоса з великими блакитними очима. Вона розповіла, що якби не підтримка Артура, вона б не пережила розставання з колишнім хлопцем. Він її підтримав і допоміг їй забути про Романа.

Її наречений є хорошою, доброю і надійною людиною. Він її дуже любить і погоджується виховувати чужу дитину.

Оксана колись говорила Романові про весілля, але він не хотів її слухати і казав, що вони ще молоді і їм ще рано одружуватись. А потім він покинув Оксану заради нової коханої.

З Артуром у моєї сестри було все інакше. Вони з нею зустрічались два тижні і молодий чоловік одразу запропонував їй одружитись. Він сказав, що щиро кохає її і хоче прожити з нею усе життя.

Минуло декілька днів і Оксана попросила у мене пораду. Вона розповіла, що до неї приходив Роман. Він просив у неї пробачення і казав, що хоче з нею одружитись і виховувати дитину.

Тепер сестра не знає, що їй робити. Повернутись до колишнього чи залишитись з Артуром? А як ви б вчинили на її місці?

КІНЕЦЬ.