Моя дочка вирішила не виходити заміж за нареченого після того, як побачила свекра

 

Моя дочка повинна була через два місяці виходити заміж за колегу по роботі. Наталя після того, як пішла знайомитися з батьками майбутнього чоловіка сказала, що передумала. Їй дуже не сподобався свекор. Вона з Миколою зустрічається вже 2 роки. Вони шість місяців тому почали орендувати квартиру і жити разом. Хлопця дочки я бачила кілька разів. Він приходив колись до нас в гості на кілька хвилин, щоб забрати речі Наталі, коли вона переїжджала.

Моя дочка свекра і свекруха не бачила взагалі до вчорашнього дня. Перед весіллям вона поїхала знайомитися з батьками нареченого. Коли ми з чоловіком дізналися, що Микола зробив пропозицію Наталії, то ми дуже зраділи за молодих людей. Ми з нетерпінням чекали весілля нашої дочки. Але, на жаль, святкування не відбудеться. Вчора дочка познайомилася зі свекром і свекрухою і коли з ними поспілкувалася, то передумала виходити за Миколу заміж. На неї батько майбутнього чоловіка справив негативне враження і тому її плани щодо весілля різко змінилися. Наталя розповіла мені, що розмова з батьками їй не сподобався спочатку.

Микола Іванович-так звали свекра, відразу запитав чому вона така суха, невже нічого не їсть, а може хвора якоюсь страшною хворобою. А свекруха підтримала чоловіка і сказала, що її син любить поїсти і тому тепер їй доведеться багато готувати. А як вона цього не робитиме, то він знайде жінку, яка його нагодує. Дочка вирішила промовчати, але слова батьків нареченого її образили. Батько Миколи важить — 140 кг, а мати – 110 кг.вони обидва дуже повненькі. Після неприємної розмови за столом до неї підійшов свекор і продовжив задавати питання: — Ти вмієш смачно готувати?

А на роботі ти добре заробляєш? Тому що дружина також повинна докладати свою зарплату в сімейний бюджет. Микола мріє поїхати відпочивати після весілля до Туреччини, а у тебе є гроші, щоб заплатити за половину путівки? Дочка відповіла, що вона вміє готувати. Але про подорож вона ще не думала, для початку планувала зробити скромне весілля. — У нас дуже багато родичів, тому скромне весілля нам не підходить. Скажи своїм батькам, щоб вони дали тобі гроші на весілля, якщо у тебе їх немає – говорив батько нареченого.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩