Моя дочка вийшла заміж 2 місяці тому. Вчора вона подзвонила і повідомила, що чоловік хоче подати на розл учення. Коли вона мені сказала причину, я довго сміялася.

 

Вранці подзвонила дочка мамі і стала їй на сімейне життя скаржитися, мало не nлаче в трубку. — Мама, мій чоловік скоро від мене піде, — почала дочка. Це було дивно, тому що заміж вона вийшла всього два місяці тому. І люблять вони один одного сильно, все йшло добре і приводів для сварkи не було.

— А що у вас сталося, ти з чого взяла, що він від тебе піде? — Він мені сам так сьогодні вранці сказав. — А причина в чому , не міг же він просто не з тієї ноrи встати і вирішити таке.

— Каже, що ходить завжди голодний. І це було дивно, тому що дочку мати вчила готувати з 10 років. Вона ще в дитинстві вміла борщі готувати, пиріжки пекти і все виходило дуже смачно. Після школи навіть на курси по готуванні пішла, відмінно їх закінчила. Всі в сім’ї любили її їжу.

— Ти що чоловікові не готуєш зовсім? — Готую, звичайно. Все за розкладом, сніданок обов’язково ситний, обід обов’язково з м’ясом і на вечерю спеціально придумую кожен раз щось цікаве. — Може не смачно виходить? -Мама, ти що? Ти ж сама все пробувала і тобі, і татові все подобалося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩