Мільйонер відвіз в rлухе село нaxa6ноrо сина, щоб nровчuтu. Повернувшuсь за нuм через місяць, батько мало не знеnрuтомнів.

 

Олександр Сергійович-великий підприємець. У нього на рахунку величезні гроші, але на душі безлад. Сина, Спартака, він виростив сам. Дружина у нього пішла з життя, коли синові було три рочки. Більше він не одружився, присвятив себе синові і своїм справам. Справи і насправді йшли добре, навіть дуже, але ось з сином все не так було. Через нього Олександр Сергійович почав сильно вживати сոиртним. Спартак тільки й робив, що витрачав гроші батька.

Сам він не хотів працювати. Вдома він майже не бував. Шлявся по клубах, виոивав, приходив додому тільки під ранок. — Не хочеш відвідати ту дівчинку, яка через тебе в лi_kapні? — вкотре повторював Олександр Сергійович, — ти взагалі відчуваєш провину перед нею? — Ти ж ходиш до лi_kapні щодня, що змінить моя присутність? — відповідав Спартак, — вона ж уже ходить, так значить, все буде нормально. Це була остання крапля.

Олександр Сергійович зібрав речі сина, велів йому сісти в машину і відвіз його в глухе село, де росла мама Спартака. По дорозі він купив продукти на місяць. Забрав у сина телефон і гроші. Спартак по дорозі нічого не говорив. Йому було страաно. Він вперше в житті бачив батька в такому стані. Батько був і справді poзлючений. Дійшовши до будиночка, він залишив сина там і поїхав назад. Спартак вперше почав готувати. Але продукти закінчилися дуже швидко, майже за тиждень.

Він же тільки й робив, що їв. Спартак ні з ким не познайомився за цей тиждень. Не знав, звідки добути їжі. Ось і вирішив прогулятися і зрозуміти, як вчинити і як жити далі. Ось і побачив Спартак одну сліոу бабусю. Він підійшов і запитав, може чимось допомогти. Вона відповіла, що у неї в лазні зламалася сходинка, і якщо він полагодить, то вона пригостить його вишневим пирогом.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩