Мільйонер одяrнувся як безnрuтульнuй і nоїхав до суnермаркету. Те що зробив 0хоронець суnермаркету, мільйонер ніколи не забуде.

 

Всі свої найкращі роки я витратив на те, щоб стати багатим. У мене була одна мета-багатство. Я мріяв стати мільйонером. Я робив все, щоб досягти успіху, я хотів мати все, що мені хочеться. В молодості я злився на весь світ, був наполе гливим. У мене було дві важливі якості-завзятість і неймовірна цілеспря мованість, а ще мрія.

Мені вдалося досягти моєї мрії. Мною керували гнів і нетерпимість.

Я позбувся батьків, коли мені було всього 12 років. Вони потрапили в аварію і їх не змогли врятувати. Я залишився один, родичі відвернулися від мене, і я опинився в дитячому будинку.Я не любив Бога: якщо він не любить мене, чому, я повинен любити його? Чому він забрав моїх батьків, коли я так їх потребував? Я був злий на своїх батьків, що вони покинули мене. Я багато чого не розумів. Потім я дав собі слово, що зроблю все, щоб мої рідні дивилися на мене з небес і пишалися.

Нещодавно мені виповнилося 73 роки. Я живу один. Я мільйонер. У мене є все, але я нещасний. У мене є десять іномарок, шикарний особняк, кілька квартир, заміський будинок, але у мене немає спадкоємців. Тепер я можу купити все, що захочу. Тепер я хочу щастя, але, на жаль щастя не купиш за гроші.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩