Мільйонер одяrнувся як безnрuтульнuй і nоїхав до суnермаркету. Те що зробив 0хоронець суnермаркету, мільйонер ніколи не забуде.

 

Всі свої найкращі роки я витратив на те, щоб стати багатим. У мене була одна мета-багатство. Я мріяв стати мільйонером. Я робив все, щоб досягти успіху, я хотів мати все, що мені хочеться. В молодості я злився на весь світ, був наполе гливим. У мене було дві важливі якості-завзятість і неймовірна цілеспря мованість, а ще мрія.

Мені вдалося досягти моєї мрії. Мною керували гнів і нетерпимість.

Я позбувся батьків, коли мені було всього 12 років. Вони потрапили в аварію і їх не змогли врятувати. Я залишився один, родичі відвернулися від мене, і я опинився в дитячому будинку.Я не любив Бога: якщо він не любить мене, чому, я повинен любити його? Чому він забрав моїх батьків, коли я так їх потребував? Я був злий на своїх батьків, що вони покинули мене. Я багато чого не розумів. Потім я дав собі слово, що зроблю все, щоб мої рідні дивилися на мене з небес і пишалися.

Нещодавно мені виповнилося 73 роки. Я живу один. Я мільйонер. У мене є все, але я нещасний. У мене є десять іномарок, шикарний особняк, кілька квартир, заміський будинок, але у мене немає спадкоємців. Тепер я можу купити все, що захочу. Тепер я хочу щастя, але, на жаль щастя не купиш за гроші.

У моєму житті були жінки, вони для мене були іграшками; їм потрібні були тільки мої гроші; я просто перестав вірити жінкам. У мене не було серйозних намірів, я не збирався одружуватися. Навіщо одружуватися? Щоб дружина забрала гроші і втекла? Звучить дико, але тоді я так думав.

Ось мені вже 73 роки, у мене проблеми зі здоров’ям. Кому дістанеться моє багатство, коли я помру? Я вирішив все віддати тому, хто дійсно цього потребує. Але спочатку потрібно знайти таку людину.Просто одягнувся як бідняк і пішов у супермаркет. Люди дивилися на мене з презирством, касирка відмовилася обслуговувати мене: я робив вигляд, що плачу.

Раптом до мене підійшов охоронець. Він вибачився за грубість людей і сказав, що купить мені все, що треба, за свій рахунок.Я взяв його номер телефону. Вчора написав заповіт. Коли мене не стане — все моє майно відійде цій добрій людині і його сім’ї.

КІНЕЦЬ.