Мій найкращий друг хоp онuв кохану дружuну, і його слова, сказані в той траrі чний день, повністю змінили моє життя

 

Кілька місяців тому мій друг попросив мене зайти до нього. Він провів мене одразу в спальню і дістав з шухляди комода якийсь пакет. Вийняв звідти розкішну мереживну бiлизну своєї дружини і показав її мені, сказавши:

– Я купив цей комплект для дружини, коли ми вперше опинилися в Парижі. Здається, це сталося років десять чи дев’ять тому. Вона так жодного разу її і не одягла, все берегла для якогось особливого випадку… Мені здається, зараз настав саме цей момент.

Друг підійшов до ліжка і акуратно поклав цю казку з мережива і шовку до решти речей, підготовлених для пох0p0ну. Вчора дружина мого друга п0mepла … Він довго дивився на речі, а потім обернувся до мене і сказав шепотом:

– Знаєш, тепер я зрозумів, що не потрібно нічого зберігати для чогось особливого. Кожна хвилина, кожна година, кожен день, що ти живеш на цій планеті, і є той самий особливий випадок. Його слова… Вони повністю змінили все моє життя…

Тепер я читаю свої улюблені книги, а не відкладаю їх на потім. Я частіше зустрічаюся з рідними і друзями і рідше затримуюся на роботі. Тільки тепер я усвідомив, що все наше життя – це досвід, який варто цінувати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩