Мій чоловік постійно допомагав сусідській бабці, але коли одного разу відмовив їй, то побачив її справжнє обличчя. Ось як вчинила вона

 

Так склалося, що у нас у сім’ї є одне правило, ми не koнфліктуємо із сусідами, але бувають випадки, коли це правило доводиться порушувати. Я заміжня вже 5 років, у нас є дитина. Чоловік у мене роботяга, на заводі працює. Минулого місяця у відпустці був, з нагоди відпочинку, він був відповідальний за те, щоб уранці відвезти сина до саду, у звичайний час це роблю я.

Дорогою назад з саду, мій чоловік зустрів нашу сусідку Антоніну Петрівну вона з сумками спускалася, чоловік їй допоміг і навіть розговорився. Дізнався, що бабуся на дачу зібралася. Він навіть вирішив підвести її до дачі, все одно йому поспішати нікуди, він у відпустці.

Вона наступного дня повернулася, а через день прийшла до нас, я тоді вдома була, просила, щоби мій чоловік ще раз її відвіз. Ну і цього разу відвіз і так тричі ще. І відпустка закінчилася. Почалися робочі дні, завод із дачею, звичайно, в одному боці, але часу у мого чоловіка вже не було возити цю бабусю.

Вона щоранку мало не стояла біля його машини, чекала на нього. Відмови вона навіть уперше не зрозуміла, сіла в машину, а чоловік їй пояснює, що часу немає, змінник його чекає і робота у них за графіком, спізнюватися нікому не можна. Який ckaндал вона йому по вулиці учинила, коли вилазила з машини, всі сусіди аж виглянули.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩