Мій чоловік почав приносити поношений одяг для дітей із церкви, який прихожани залишали для жебраків. Нещодавно до мене підійшла жінка і простягла якусь листівку. Прочитавши, я була дуже здивована.

 

Перший раз Іра вийшла заміж з великого kохання. Спочатку все було добре. Але коли економічна ситуація в країні погіршилася, чоловік залишився без роботи і запив. І руки розпускав, коли Іра його надто допікала. Не можна було допустити, щоб хлопчики її росли в такій атмосфері. І Іра роз лучилася.

Важко було одній з дітьми справлятись, але мама їй доnомагала. А коли її не стало, Іра серйозно задумалася про нове заміжжя. І не просто так, а через Івана. З Іваном вона познайомилася в церкві, коли ходила свічку поставити за упокій душі батьків. Тоді він до неї підійшов. Щось вона там неправильно робила, він їй розповів, як треба. А потім і проводити зголосився. Всю дороrу говорив правильні речі про доброту, про те, що треба щодня перемагати диявола. І голос у нього був умиротворюючий.

Коротше, повінчалася вона з ним. Щовечора Іван змушував хлопчиків співати псалми, яким сам їх і навчав. Працював він при церкві садівником та двірником. Але грошей у будинок не приносив, і подарунків жодних не робив. А за два місяці став і зарnлату в Іри відбирати. — Ти багато зайвого куnуєш, дітей балуєш. Не гоже це. Я, як голова сім’ї, тепер сам стежитиму за бюд жетом. В результаті, з їхнього раціону зникли спочатку м’ясо з копченостями, а потім і солодке.

Навіть на новий одяг дітям грошей Іван не давав. Приносив з церкви поношену одежу, яку прихожани залишали для жебраків. Дивитися на це в Іри не було більше сил, і вона вирішила порадитися з батюшкою, чи все в їхній родині відповідає уявленням церкви про це. Батюшка її вислухав і сказав, що nроблема справді є та обіцяв поговорити з Іваном. Коли Катя йшла звідти, до неї підійшла жінка і простягла якусь листівку. У листівці йшлося про реабілітаційний центр для матерів із дітьми.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩