Мій брат п’ять років був у шлюбі з дружиною, але ми жодного разу не бували у них вдома, тому що невістка завжди говорила що не хоче запрошувати гостей. Тільки потім, коли вона заваrітніла, ми дізналися причину такої поведінки

Мій брат Денис одружився на дівчині Лері. Вона була звичайною дівчиною, тільки от як тільки вони з Денисом з’їхалися, то ми ще жодного разу не були у них в гостях. Вони разом вже 5 років, а я навіть не уявляю, в якій квартирі вони живуть.

А все почалося з того, що в перший рік їхнього спільного життя у Лери настав день народження. Ми з моїми батьками вирішили привітати нову невістку, купили подарунок, тортик, квіти.

Приїжджаємо до них, дзвонимо, а Лера повідомляє, що вона взагалі не планувала святкувати день народження. Але і ми не збиралися влаштовувати посиденьки, просто випити чаю з тортиком, і по домівках. Але Лера спустилася до нас у двір, взяла свої подарунки і торт,

і піднялася одна в квартиру, притому сказала, що у неї не прибрано і вона була не готова до гостей. Нам це здалося дуже негарним, але обговорювати цей випадок з Денисом ми не стали, щоб не сваритися. Тому з тих пір мама завжди збирає всіх гостей у неї вдома.

На всі свята Лера з Денисом приходять, але якщо день народження у когось з них двох, то потрапити до них додому просто неможливо. На 5 році спільного життя Лера повідомила, що вона вагітна.

Вона звільнилася з роботи, хоча могла б просто вийти в декрет і отримувати виплати, але ні, вона вирішила, що краще просто звільнитися. І тут наближається день народження Дениса. Він вирішив, що хоче відзначити це свято з родиною у нього вдома.

Всіх покликав до себе, і це було так дивно, невже за стільки років я вперше побачу квартиру брата. Але на всяк випадок я зателефонувала за два дні Лері, щоб уточнити.

А вона там просто в істериці б’ється, не хоче гостей додому впускати. Каже, що їй забиратися будинку важко, хоча у них однушка, помити підлогу в одній кімнаті не так вже й трагічно. Тоді Лера стала нити з приводу частувань. Я кажу, що не потрібно щось вигадувати, просто подати курку з картоплею і один салатик зробити, тортик я сама можу принести.

Але Лера все одно ниє, не хоче зустрічати гостей. А Денис принципово хоче влаштувати свято вдома, тим більше, якщо дружина сидить і нічого не робить.

КІНЕЦЬ.