Ми з Мілою rрали в доміно, коли у двері nостукали. Я відчинив двері і завмер у здuвуванні. Жінка простягла руки до моєї доньки та розnлакалася, а Мілана сховалась у мене за сnиною. Такого візиту я не очікував

 

Ми з Ілоною прожили разом десять, як мені здавалося, щасливих років. Звісно, у нашій родині були і сварки, і розбіжності, але це нормально. Головне те, що ми завжди знаходили вихід разом із дружиною та спільну мову. У нас є чудова донька, ми раділи її дорослішанню, думали навіть про другу дитину. Але в якийсь момент я помітив, що Ілона стала до мене холодною. Я не розумів причини.

Зазвичай, коли у нас виникали якісь розбіжності, ми обговорювали та знаходили якесь рішення. Але вона не була налаштована розмовляти, вона просто віддалилася від мене. А потім друзі мені розповіли, що бачили її з іншим чоловіком. Я спершу не повірив. У мене в голові не вкладалося, що Ілона може мені зраджувати. Але потім до мене дійшли фотографії та відео, де Ілону обіймає та цілує інший. У нас відбулася серйозна розмова.

Ілона зі спокійним обличчям заявила, що мене більше не любить. Вона зібрала речі та поїхала, сказала, що дочку потім забере. Минув тиждень, але цього не сталося. Я та Мілана залишилися одні. Було незвично без дружини, але я був радий, що не один. Доньці було три роки, вона не розуміла, що мати пішла.

Я найняв няньку, щоб мати можливість ходити на роботу, але весь вільний час приділяв дочці. Після розлучення я з Ілоною втратив зв’язок, вона переїхала до коханця і зникла, дитиною також не цікавилася. Так минуло два роки. Ми з Мілою грали в доміно, коли в двері постукали.

Я відчинив двері і завмер у здивуванні. Жінка простягла руки до моєї доньки та розплакалася, а Мілана сховалась у мене за спиною. Такого візиту я не очікував. Ілона стояла навколішки і говорила дочці, що вона її мама, просила її вибачити за те, що вона її покинула. Малятко розгубилася і злякалася. Мені ця сцена зовсім не сподобалася. Навіщо даремно травмувати дитину? Після цього Ілона попросила мене, щоб я дозволив їй забрати дочку.

Я не мав наміру розлучатися з дитиною. Потім Мілані було б страшно та незвично. Вона матір зовсім не пам’ятала. Але я дозволив колишній дружині забрати її на вихідні та надав доньці вибір. На вихідних я не знаходив собі місця. Мені було важко уявити життя без дочки. Мілана повернулася додому та сказала, що хоче жити зі мною. Я видихнув з полегшенням. Ілона її іноді відвідує, я цьому не перешкоджаю.

КІНЕЦЬ.