Ми з чоловіком вирішили допомогти молодій сім’ї свого сина, надавши їм свою другу квартиру. Але зараз ми розуміємо, що це було дуже погане рішення.

 

Люди часто застерігають від добрих вчинків заради інших, побоюючись, що вони можуть призвести до зворотного результату.

Я засвоїла цей урок на власному досвіді, зробивши добрий вчинок по відношенню до свого сина та його дружини…

У нас із чоловіком є трикімнатна квартира, в якій ми живемо, та двокімнатна квартира, яку ми здаємо в оренду.

Коли наш син одружився і потребував житла, не маючи коштів на оренду, ми запропонували їм двокімнатну квартиру без орендної плати, думаючи,

що це допоможе їм нагромадити на власне житло. Рік пройшов швидко, але замість того, щоб збирати, вони жили безтурботно і не відкладали гроші на перший внесок, на що ми дуже сподівалися.

На наш подив, якось вони оголосили про вагітність і стали пручатися переїзду, звинувачуючи нас у безсердечності за перспективи виселення.

Уся ця ситуація поставила нас у скрутне становище: ми не тільки втратили потенційний дохід від оренди,

а й зіткнулися з ймовірністю того, що нам доведеться на невизначений термін терпіти їх у своїй квартирі без жодних зусиль з їхнього боку, щоб здобути незалежність.

Розмірковуючи про все це, я розумію, що наша щедрість, можливо, була недоречною, і змушувала нас міркувати про тонку межу між допомогою та пособництвом.

Зараз, коли ми стоїмо перед дилемою потенційного виселення нашого власного сина та його вагітної дружини, я запитую себе: чи було наше початкове рішення мудрим чи наші добрі наміри все-таки були приречені призвести до такого тривожного становища?

КІНЕЦЬ.