Ми помітили, що у квартирі свекрухи почали з’являтися нові речі, але дізнавшись подробиці, ми мало мову не втратuлu

 

Моя свекруха — чудова, мила жінка. Вона з самого першого дня була добра до мені, допомагала у всьому і ніколи не втручалася в наше з чоловіком особисте життя. Ми жили окремо від свекрухи, але кожні вихідні гостювали у неї. Вона готувала для нас свої фірмові страви та кожен раз дивувала новими шедеврами.

Ми з чоловіком помітили, що у неї в квартирі почали з’являтися нові речі; спершу це була сама звичайна побутова техніка — міксер, блендер, електричний чайник. А одного разу свекруха вирішила похвалитися своїм новим холодильником.

Як з’ясувалося, у них навпроти дома відкрився магазин побутовий техніки. Перший час свекруха ходила туди, як на екскурсію, просто дивилася, чим нині користуються люди, сильно дивувалася через такий величезноий вибір, адже в її час вона мила посуд у раковині, розігрівала їжу на плиті, а що з себе представляє, наприклад, зволожувач повітря, вона взагалі не розуміла.

За холодильником пішли пральна машина, мікрохвильова піч та багато іншого. Ми з чоловіком дивувалися, навіщо їй стільки техніки, а свекруха просто твердила — треба.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩