Мі льйонер влаштувався на роботу у власне кафе під виглядом стажера. Клієнти сміялuся над ним — і тільки офіціантка вирішила допомогти.

 

Один дуже незвичайний експеримент провів власник власної кав’ярні. Він вирішив краще дізнатися свою команду, вдавшись до знайомства з персоналом. Він підібрав відповідний одяг і почав з позиції стажера. За його задумом, власник грав роль невмілого співробітника, який ніяк не міг впоратися зі своїми обов’язками і завжди скаржився на все навколо.Команда відреагувала на роботу новачка глузуванням і їдкими жартами. Винятком була одна офіціантка, яка допомогла співробітнику пройти випробувальний термін.

Власника закладу звали Джон Дір, і він нікому не розповів про свою ідею, вміло замаскувавшись під другосортним одягом. Будучи немолодим чоловіком, з бородою, він вміло створив образ людини, якій багато дісталося в житті.В процесі роботи «стажер-мільйонер» ніяк не хотів вчитися роботі.

Він кидав тарілки, підноси з замовленнями вискользивалі у нього з рук. Всі ці невдачі відбувалися під зловтіху всієї команди. До речі, команда вже почала робити ставки на те, як скоро програв виженуть.

Тільки одна людина, офіціантка Дайра, вела себе по-іншому. Вона терпляче допомагала Джону, даючи вказівки. Стажер час від часу зображував невдачі, але дівчина ніколи не дорікала йому, не підвищувала на нього голос і не жартувала над ним при інших співробітниках.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩