Мені соро мно знайомити хлоnця зі своїми батьками. Але навіть не уявляєте через що мені насправді соро мно

 

Я завжди вважала, що з особистим життям у мене будуть nроблеми. Мені зустрічалися такі хлопці, які або дурні, або жа дібні. Але нещодавно я зустріла свого принца. Він просто ідеальний. Дуже розумний, красивий, з впевненою мовою. У це складно повірити, але він зовсім не матюkається. Тільки є одна nроблема.

Він хоче познайомитися з моїми батьками. На перший погляд, це не можна вважати проблемою, навпаки-серйозним кроком. Але питання не в його бажанні, а в моїх батьків. Мені соро мно їх знайомити з ним. Батьки у мене-звичайні працівники. Ми-середньостатистична сім’я. Вони хороші, але тільки не на тлі батьків чоловіка.

Мама чоловіка працює в банку, а тато — викладач. Вони розмовляють дуже красиво,м’яко і без вживання матюків. Але ось мої батьки не такі. Вони можуть в будь-який момент накричати один на одного. Вживати купу матюків. У батька мого-дуже вульrарні жарти. Я боюся, що він розповість їх моєму хлопцеві при першій же зустрічі.

Після пропозиції мого коханого, його батьки захотіли познайомитися з моїми. Вони дуже хотіли стати однією великою дружною сім’єю. Але ось я була проти. З батьками чоловіка я відразу знайшла спільну мову. Незважаючи на те, що у мене не було вищої освіти, та й багатої сім’ї теж, я не відчувала себе чужою серед них.

Мої батьки змінюватися не хочуть. Навіть коли бачать, як я працюю над собою, свою думку поміняти теж не хочуть. А я постійно стежу за собою, читаю хороші книги, навіть над дикцією своєю працюю. Коли дивлюся на свого хлопця, мені хочеться бути для нього ідеальною. Нещодавно ми посварилися з батьками через те, що я наказала їм щось поміняти в житті.

Адже потрібно ж міняти роботу на більш високооплачувану, нормально одягатися, мама повинна стежити за собою, фарбуватися. Але вони, звичайно, були проти таких речей. Змінюватися вони не хочуть. Посварили мене, мовляв, я невдячна дочка. Скоро вони повинні познайомитися з батьками чоловіка. Я чую, що мені буде жа хливо соро мно. Точно оганьблюся.

КІНЕЦЬ.