Мати зробила все, щоб я забрала дитину і з’їхала від неї подалі. Але одного разу я отримала від неї дивний дзвінок.

Мені дуже не пощастило з матір’ю. З дитинства у мене було таке відчуття, що я їй абсолютно не потрібна. Мене виховувала бабуся. Вона приходила до нас кожен день, годувала мене, робила зі мною уроки. Одягала мене і відводила в школу на наступний день. Мама в моєму вихованні не брала ніякої ролі.

Вдома у нас був жa_xливий 6aрдак. У нас була трикімнатна, і мама просто ніколи не наводила там порядки. Її абсолютно не бентежили бігають таргани, іржа і жирні сліди на кухні, про сантехніку я просто мовчу. Мама працювати не збиралася, тому в третю кімнату постійно знаходила мешканців. Тільки вони сильно не затримувалися.

Всі збігали, бо не виносили безладу в загальних місцях-на кухні та у ванні. У нас завжди стояв якийсь запах вогкості і пилу. Після школи я зустріла хорошого хлопця. Але хорошим він був рівно до того моменту, поки не дізнався, що я вariтна. Позбавлятися від дитини було пізно, тому потрібно було нapօджувати.

Хлопець в той же момент просто зник. Я не стала його шукати, і все взяла в свої руки. Маму внучка зовсім не радувала, вона могла штовхати ногою мої двері в спальню, коли внучка починала плакати ночами.

Мама продовжувала здавати третю кімнату. Тільки от постійно траплялися якісь дивні люди, які не вселяють довіри. Одного разу вони так сильно напилися і влаштували бійку, що я викликала поліцію. Настільки сильно я злякалася за себе і дитину.

Після цього мати на мене накричала, що тепер через мою витівку їй буде важко знайти мешканців. Її абсолютно не хвилювало, що ці чоловіки можуть бути небезпечні для мене і для дитини. Я вже не витерпіла такого, зібрала свої речі і просто пішла. Перший час залишалася у друзів, потім взяла кімнату в гуртожитку.

Тепер дочка вже в садку, я працюю в магазині. Грошей небагато, нам на життя вистачає. І тут ввечері, через кілька років, мені дзвонить мама. Вона почала кричати на мене, що я її кинула і поїхала. А за комуналку їй одній платити важко, в магазин сходити нікому. Я сказала мамі, щоб вона просила про все це своїх улюблених квартирантів, а не дочку, яку вона зжила з дому.

КІНЕЦЬ.