Марія зручно влаштувалася на дивані з ноутбуком, і почала шукати шкільну форму для доньки. Сергій зайшов у кімнату з паяльником у руках, і розклав свій паяльний набір на столі. – Дочекалася! – подумала Марія, побачивши, чоловіка. Він почав розбирати свій ліхтарик, який перестав заряджатися, не підозрюючи, що задумала дружина. – Коханий, принеси мені водички! – попросила вона з ангельською усмішкою. Сергій підвівся з крісла і пішов на кухню. – Момент настав, – сказала про себе Марія, і вз’ялась виконувати свій хитрий план

 

– Дочекалася! – подумала Марія, побачивши, як чоловік дістав паяльник.

Вона вже кілька днів планувала провчити його. Все не могла дочекатися, коли він займеться якоюсь своєю чоловічою роботою. І ось момент настав.

Сергій розклав на столику свій паяльний набір. Він збирався відремонтувати ліхтарик, який перестав заряджатися. Планував поїхати на нічну рибалку цієї суботи.

Марія зручно влаштувалася на дивані з ноутбуком, вдаючи, що вибирає шкільну форму для їхньої доньки. Насправді, вона вже все замовила, але треба було створити видимість того, що вона займається чимось дуже важливим.

Чоловік потихеньку розбирав свій ліхтарик, дивлячись у телевізор. Він не підозрював, що задумала дружина.

Спочатку вона постійно просила його подивитися на блузочки і спіднички, в яких він нічого не розумів. Радилася з приводу шкільного портфеля і різних олівців, ніби сама не могла впоратися. Його це трохи дратувало, але він вдавав, що ні.

– Коханий, принеси мені водички, будь ласка! – Попросила вона з ангельською усмішкою.

– А сама ніяк? Бачиш, я зайнятий!

– Сонечко, я теж зайнята. Я вибираю для нашої Анютки форму та різні речі для школи. Зараз втрачу потрібне посилання, і пиши пропало. Ну, що тобі складно? Буддддььь лааска!

Сергій підвівся з крісла і пішов на кухню. Приніс склянку води та дав дружині.

– А чому не газована? Там є в холодильнику! – Ображено сказала вона.

– А одразу не можна було сказати! – пирхнув він і пішов за газованою.

– Дякую! – Зраділа дружина і поставила воду поруч із собою на підлогу.

Ліхтарик не піддавався. Відкрити його було важче, ніж відремонтувати! Швидше за все, один контакт відійшов, але до нього ще треба було дістатися.

– Сергію, ти їсти хочеш? – Запитала вона.

– Трохи пізніше!

– А мені зробиш бутербродик?

– Марія, ти що сама не можеш?

– Ну, сонечко. Я ж лише з манікюру повернулася. Ще кілька годин не можна руки мочити!

Одвічна жіноча хитрість, яка завжди спрацьовувала. Знаючи ціни на манікюр, чоловік не наважувався суперечити дружині у такі дні. Як же вдало, що сьогодні вона ходила в салон. Марія навіть зраділа, що так вдало збіглося.

Сергій знову підвівся, відклавши ліхтарик, і пішов на кухню. Зробив дружині бутерброд, і собі парочку заразом. Вони перекусили та повернулися до своїх справ.

Марія все чекала, коли чоловік кудись вийде. І він її не розчарував. Хвилин за п’ять пішов у туалет. В цей час вона тихенько прибрала каніфоль і підставку від паяльника до коробки.

Сергій повернувся, і знову зайнявся ліхтариком. Йому нарешті вдалося його відкрити і дістатися в середину. Він знайшов потрібний контакт, залишилося лише припаяти.

– Ти не бачила тут маленьку коробочку? – Запитав він дружину.

– Яку? – Здивувалася вона.

– Кругленьку таку.

– Ні, не бачила.

Чоловік пішов до комірчини, де зберігалися його інструменти. Він майже півгодини намагався знайти каніфоль, але її ніде не було. Марія вирішила трохи над ним зглянутися.

– Ти в коробці не дивився? – Запитала вона.

Він повернувся до кімнати і відчинив коробку.

– Дивно, начебто діставав!

Знизавши плечима, він взявся за роботу. Увімкнув паяльник, щоб той нагрівся. Марія якраз у цей момент побігла в дитячу до Анюти і попросила її допомогти. Донька нічого не зрозуміла, але погодилася.

– Татусю! Ходімо я тобі дещо покажу! – сказала вона, прибігши до кімнати.

– Доню, я зайнятий, ти не бачиш?

– Тату, всього на секунду! Будь ласка!

Сергій тяжко зітхнув і пішов із донькою. Пробув у її кімнаті хвилин п’ять, а коли повернувся, то побачив, що його столик порожній.

– Ти куди все діла?

– Забрала. Думала, що ти закінчив! – спокійно сказала Марія, хитро посміхаючись у душі.

– Я тільки почав! – обурився він.

– Ну, вибач, коханий. Все у коморі.

Сергій знову пішов за паяльником та ліхтариком. Знову розклав усе на столі і взявся до роботи.

Марія перейшла до наступного кроку у грі, як дістати чоловіка.

– Сергію, а це навіщо потрібно? — спитала вона, показуючи на якийсь дивний дріт.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩