Маринка ще з дитинства була впевнена, що з такою зовнішністю вона rідна лише заможного чоловіка. І саме це і розбило її життя

 

Марія з самого дитинства була напрочуд гарною дівчинкою, на неї всі заглядалися, часто робили компліменти. Мати в ній душі не чула, балувала. Марія чудово поінформувала про свої зовнішні переваги і активно цим користувалася. У школі вона отримувала хороші оцінки, хоча до ладу не вчилася.

Потрібно було кілька разів ляснути віями і попросити у відмінника Альоші списати, і він був готовий на все. Батько, спостерігаючи за тим, як росте дочка, хитав головою: -Дарма ти її так балуєш, Рито. Вона нічого вдома робити не вміє. -А їй це й не потрібне.

-В якому сенсі? -Вона з такою зовнішністю вийде заміж за багату людину, житиме і ні чого не потребуватиме. Дівчинка змалку це чула. Навіть сусідка їй казала: -Маринка та ще красуня, їй чоловіка треба хорошого знайти, щоб багатий був. Вона це запам’ятала, і тому стандарти в неї були високі.

За нею багато чоловіків доглядало, але вона навіть не дивилася на них. Найвірнішим її шанувальником був Андрій. Він у її батька працював підмайстром, з самого дитинства був небайдужим до неї. Він їй квіти тягав, подарунки різні.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩