Марго була щаслива у шлюбі доти, поки в них не оселuвся новий сусід. Але справжнє кіно почалося тоді, коли чоловік поїхав у відрядження

 

Марго була заміжня за чоловіком, старшим за неї на десять років. Вона була щаслива і навіть не підозрювала, що це незабаром закінчиться. До їхнього будинку в’їхав новий сусід. Про це повідомив Марго чоловік. Марго була з чоловіком. Марго попрямувала до сходів, але чоловік зупинився і привітався з ним, вона теж привіталася. Вже вдома вона спитала. — Рома, хто це був? — Наш новий сусід про кого казав тобі кілька днів тому.

Звати Руслан. Марго почервоніла та вийшла з кімнати. Вона не могла забути цей погляд і карі очі, думала про них цілими днями. Їхні зустрічі на сходовому майданчику тривали і щоразу серце Марго билося частіше й частіше. Якось чоловік, повернувшись із роботи, повідомив Марго, що в них будуть гості. За годину у двері постукали. Марго відчинила, а там Руслан, у руках червона троянда. Дівчина завмерла, втратила мову. На цей раз вона помітила губи хлопця:

пухкі, м’які, червоні. Підійшов чоловік, вона пропустила гостя, отримавши від нього троянду. Протягом усього вечора Марго було ніяково від хвилювання. Тому, пославшись на погане самопочуття, Марго пішла. Після цього вечора Марго почала також думати про його губи. За кілька днів чоловік повідомив їй про відрядження. Дізнавшись, що його не буде два місяці, Марго запанікувала і почала плакати. Чоловік не розумів, що відбувається.

Вона почала просити, щоб він не їхав, але скасувати поїздку було неможливо. Чоловік поїхав, а Марго почала уникати зустрічей із Русланом. Перші два тижні це у неї добре виходило. Вона вже почала думати, що Руслан був сном, а не дійсністю. Але одного разу в будинку відключили електрику. Марго запалила свічки і раптом у двері постукали. — Доброго вечора, — на порозі стояв Руслан в одних штанах,

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩