Мама знайшла собі нового чоловіка. Але коли ми з ним познайомилися, зрозуміли, що гірше вибору не могло бути.

 

Наш тато дуже рано пішов з життя через невиліковну хво робу. Ми з братом ще в школу ходили, коли мама овдовіла. Їй було дуже важко, ми пам’ятаємо це з дитячого садка. Вона плакала щовечора, вона нічого не могла з собою зробити. У той час за нами доглядала бабуся. Минув час, і мама стала поступово приходити в себе.

Вона потім говорила, що знайшла в собі сили тільки заради мене і брата. Вона знову стала працювати, займатися будинком, нами і собою. Мама завжди була просто красунею, але час минав, а вона так і залишалася незмінно молодою. Вона ефектна, висока і спортивна жінка.

Дуже любить спорт, правильно харчується, стежить за собою. У неї завжди свіжий манікюр і красива укладка. Бувало так, що rрошей в родині було небагато, але мама примудрялася завжди виглядати чудово. Ми з братом вже виросли і роз’їхалися жити своїм життям. Мама була не проти.

Виростивши дітей, тепер вона повністю зайнялася своїм особистим життям, про яку ми з братом не чули до останнього часу. І ось мама заявляє, що виходить заміж. Ми з братом дуже здивувалися, але і пораділи за маму звичайно ж. Настав вечір знайомства з її нареченим.

І, чесно кажучи, мене він розчарував. Це був невисокий, пухкий і лисий чоловік. Працював він у банку, але не на особливо важливій посаді. Жартував він нерозумно, сміявся як порося. А потім ми з братом стали помічати, що він часом може підвищити голос на маму або якось безглуздо висловитися про її зовнішність. Мене це розлютило, і я прямо йому сказала, що ображати маму не дозволю. Минуло ще пару моментів — і вже не витримав брат.

Справа трохи до бійки не дійшла. Мене мама сильно дивує. Мало того, що вона заступається за свого нареченого, так ще й терпить цього низькорослого колобка. Мені дуже прикро через це. Адже моя мама така красива і молода жінка, не розумію, навіщо вона збирається пов’язувати життя з такою противною людиною? Попереду нас чекають важкі і довгі розмови.

КІНЕЦЬ.