Мама, я зустрів дівчuну і ми з нею збuраємося жuтu разом. Я поки знайомити вас не nланую, тому скажи, куди тебе відвезти. Де ти будеш жuтu, коли вона до мене nереїде?

 

Чи міг я називати себе гідним сином після всього, що сталося? Стоячи на порозі будинку престарілих, я з неймовірним сумом спостерігав, як моя літня мама стояла біля вікна. Колись я обрав комфортне життя з дружиною і прогнав матір, тепер я не знаходив спокою від свого вчинку. Як же я посмів так обійтися з власною матір’ю?Ще дитиною я втратив батька, він рано пішов від нас і мама замість того щоб почати нове життя вибрала мене.

Вона була все ще молода і красива, але основною проблемою виступав я. Їй пропонували вийти заміж, якщо вона мене залишить. Але вона ніколи і не сміла, думати про те, щоб залишити мене. Відхиляючи всі пропозиції, вона шукала роботу за фахом, була кондитером. Часто брала одну зміну за одною, щоб оплатити нам житло, витрати на життя і оплату мого навчання У неї завжди були величезні і червоні руки від постійної роботи з тістом, але вона ніколи не скаржилася. Приходячи після важкої зміни вона ставила чайник і годувала мене свіжою випічкою, траплялися й такі дні, коли затримували зарплату.

Мама зазвичай дивилася як я їм і тільки після того як я наїдався досхочу, вона починала доїдати за мною.Лише трохи пізніше я зрозумів, що вона не хотіла залишити мене голодним. Її любов була настільки сильна, що вона беззволікання віддавала все заради мене. Вона заміняла мені весь світ, з такою мамою як вона мені не потрібен був батько.

Пам’ятаю, вона часто повторювала, що ніколи не вийде заміж, щоб її новий чоловік не повчав мене.Моє дитинство пройшло відносно щасливо, мама намагалася з усіх сил, не висипалася, не доїдала, але ніколи не скаржилася. Пізніше все ускладнилося, коли закрили її фабрику і у неї почалися проблеми зі здоров’ям. Кожен рух руками було для неї важким, вона більше не могла працювати. Та й не було де. В інші місця її просто не брали.

Я тоді закінчував старші класи і підробляв в місцевому кіоску. Прибирав, виносив сміття, допомагав розставити товар, коли треба стояв за касою. За цю роботу мені виплачували продуктами і іноді невеликими грошима. Я збирав гроші, щоб оплатити всі, що виписував дільничний терапевт для мами і завжди намагався радувати її хорошими вістями.Знаючи, що вона по справжньому радіє, коли чує про мої успіхи в навчанні я щосили намагався добре вчитися.

Закінчивши школу з медаллю, я подав документи до університетів. Досить швидко прийшла відповідь, мене прийняли майже у всіх навчальних закладах. Так ми з мамою переїхали до великого міста.Я відразу почав підробляти і допомагати однокурсникам з курсовими, а мама пішла консьєржем. Чи не космос звичайно, але на оплату невеликій однокімнатній квартирки нам вистачало. Тут мама знайшла кращих фахівців, зі здоров’ям у неї почало налагоджуватися.

Все було прекрасно, поки мені не зустрілася вона. Не знаю, чи була вона моїм першим коханням або руйнівницею моєї долі? Навчаючись на другому курсі, я познайомився з Оленою. Точніше нас звели однокурсники, міська дівчина з інтелігентної родини, вся така цікава і химерна відразу ж запаморочила мені голову.Друзі заздрили, що мені вдалося завоювати таку неприступну красуню. Час летів, наші з нею стосунки розвивалися, в один день вона запропонувала почати жити разом. До такого я був не готовий, але вона була непохитна і мені довелося погодитися.

У неї ми жити не могли, її батьки не схвалювали наш союз і залишалася лише наша з мамою орендована квартира.Вона не була знайома з моєю матір’ю, та я й не поспішав їх знайомити. Мені було соромно представляти мою маму нареченій. Я вже був знайомий з її батьками і мама нареченої була значно гарніше і успішніше. Це було неправильно, але нічого не міг з собою зробити. Необхідно було поговорити з мамою. Я прекрасно розумів, що збирався сказати, розумів що мав намір залишити маму на вулиці. Після навчання я як зазвичай затіяв розмову і після перейшов до головної теми:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩