Мама переїхала жити на дачу, але незабаром мені подзвонив сусід і розповів те, від чого я була просто 0шелешена.

 

Ми з чоловіком куnили дачу в селі. Їздили туди на літо з дітьми, я завжди пропонувала мамі поїхати з нами, щоб вона не залишалася одна. Але в цей раз мама вирішила, що залишиться на зиму теж на дачі. Ми з чоловіком були не проти, запропонували їй привозити продукти за потребою.

Моїй матері 50 років, вона виглядає на всі 40. Я її завжди називаю по імені, просто Лариса. Батько пішов від нас, коли мені було 6 років. Ларисі довелося виховувати мене одній. Їй довелося нелегко, але вона сильно старалася, тому швидко піднялася від звичайного кореспондента до головного редактора. Коли мама оселилася в нашому будинку, то ми зраділи, бо завжди було страաно, що сільські його обкрадуть.

Майже всі сільські любили пити і бушувати. Лариса постійно нам дзвонила і просила привезти їй продукти. Ми з чоловіком дивувалися, тому що продукти закінчувалися дуже швидко. — Нічого собі твоя мати поїсти любить, а по ній не скажеш. За десятьох їсть, навіть ми стільки на їжу не витрачаємо – — віджартувався якось чоловік. Але коли нам подзвонила сусідка і розповіла останні новини, то ми втратили дар мови.

Виявилося, що мати переїхала в село спеціально, щоб бути ближче до молодого kоханця. Сусідський син Саша випивав щодня, а до нас додому, тобто до Лариси приходив поїсти. Вона готувала йому цікаві і смачні страви. Всі продукти, які ми привозили матері йшли на Сашу і його дружків. — Ларисі я готовий за свій рахунок продукти куnувати, але годувати її сосунка я не збираюся.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩