Люда вирішила надати урок своїй ледачій доньці Олі і відправила її жити з рідним батьком. Це виявився найкращий спосіб перевиховання.

 

Люда була дуже шанованою швачкою, власницею невеликого ательє з пошиття та ремонту одягу. Всі захоплювалися її золотими руками, які майстерно пожвавлювали будь-який одяг.

Ставши матір’ю-одиначкою трьох дітей після того, як від неї пішов чоловік, Люда бездоганно поєднувала роботу та домашнє життя.

Її дочки, за винятком середньої Оленьки, допомагали їй у всьому. Оленька, гарна, але лінива і наївна дівчина, мріяла про життя, в якому їй не треба було б працювати.

Вона часто конфліктувала зі своєю матір’ю, навіть звинувачувала лише її в тому, що їхній батько пішов.

Люда, переситившись одного разу, дозволила Оленьці жити з її батьком. Спочатку Оленька насолоджувалася свободою від домашніх турбот та обов’язків, але незабаром виявила, що бореться з неохайністю та скупістю свого батька.

Вона попросила Люду про допомогу, але мати стояла на своєму, змушуючи Оленьку дивитися правді у очі.

Через два місяці Оленька визнала свої помилки і повернулася додому змінилася і стала більш послужливою.

Через роки Оленька, нині мати і кондитер, розмірковувала про свій досвід, визнаючи, що це зробило її кращою людиною.

Незважаючи на те, що її дитячі мрії не здійснилися, вона була задоволена своїм простим, гармонійним життям.

Вона відчувала подяку за тверде кохання своєї матері і навіть подумувала про те, щоб при необхідності застосувати аналогічний підхід до своєї дочки.

Таким чином, рішення Люди дозволити Оленьці зазнати труднощів життя з батьком зрештою допомогло їй вирости відповідальною і з гідним життям дорослою людиною.

Хоча це було важке рішення, воно виявилося правильним, оскільки Оленька засвоїла цінні життєві уроки і почала більше цінувати свою матір.

КІНЕЦЬ.