Лікарі сказали моїй сестрі, що вона ніколи не зможе матu дітей. Через це Надія думала, що буде завжди самотньою. Але доля їй усміхнулась і у неї зараз є сім’я.

Коли моїй сестрі виповнилось дев’ятнадцять років у неї були проблеми з жіночим здоров’ям. А через декілька місяців їй лікарі сказали, що вона не зможе ніколи мати дітей. Надія через це дуже переживала, адже вона завжди мріяла про велику сім’ю.

Після того, як вона дізналась діагноз, то дуже змінилась. Сестра стала замкнутою і виглядала дуже нещасливою. Я старалась її розрадити, але мені це не вдавалось.

Вона постійно мені говорила, що нікому не буде потрібна жінка, яка не зможе мати дітей. Тому вона усе життя буде самотньою.

Але через три роки Надія зустріла Назара. Коли він дізнався про те, що вона не може мати дітей, то сказав, що це не проблема, найголовнішим є те, що вони кохають один одного.

Згодом вони одружились. Назар добре заробляв і вони купили квартиру та машину. А через деякий час подружжя зрозуміло, що хоче дитину. Вони вирішили усиновити маленького хлопчика або дівчинку.

Коли вони побачили Василину, то одразу зрозуміли, що ця дівчинка має стати їхньою дочкою. Вона була дуже гарною і розумною. Назар і Надія швидко знайшли спільну мову з дівчинкою, а через декілька тижнів Василина називала їх батьками.

Вони стали справжньою щасливою сім’єю. Я була дуже щасливою, що в сестри все гаразд і я щиро бажала їй щастя.

Декілька тижнів тому до мене зателефонувала Надія. Вона сказала, що гуляла парком з дочкою і почула дитячий плач. Вони пішли у напрямку звідки долинав звук і побачила за кущами коляску у якій кричало немовля, біля коляски нікого дорослого не було.

Надія забрала немовля додому викликала поліцію. Поліцейські швидко знайшли горе-матір. Виявилась, що матір дитини – молода студентка, яка не хотіла виховувати свого сина, тому покинула його у парку.

Надія і Назар всиновили дитину. Вони назвали його Степаном. Василина дуже зраділа, що у неї з’явився братик, вона із задоволенням допомагала батькам доглядати за дитиною.

Моя сестра колись думала, що буде самотньою і дуже переживала через це. Але доля їй усміхнулась і у неї є сім’я.

Я вважаю, що ніколи не потрібно втрачати надію, бо завжди знайдеться вихід з будь-якої ситуації.

КІНЕЦЬ.