Олеся увійшла до ресторану замовити столик для неї з чоловіком, але він виявляється вже був там, але з іншою.

У Павла та Олесі незабаром намічалася особлива дата. За кілька днів вони збиралися святкувати річницю. Вже 15 років вони мешкають разом. Познайомились вони у поході. Коли дві компанії розташувалися на одному кемпінгу. З того моменту вони почали зустрічатись. Спочатку оселилися у гуртожитку Павла.

А коли його батьки доnомогли йому куnити свою квартиру, ще й у дуже хорошому районі, одразу подали заяву до РАГСу. У них ростуть чудовий син та донька. Олена поспішала куnити чоловікові подарунок. Щоб не ходити по магазинах одній, зателефонувала до подруги Наталі.

Але подруга сказала, що зайнята. Не поспішаючи, Олеся переходила від однієї крамнички до іншої. Придивлялася до всього, що могло б зробити Павлові задоволення. Трохи втомившись, Олена вирішила, що на один день достатньо.

Дорогою надумала заїхати до улюбленого їх із Павлом ресторану, щоб замовити столик на призначену дату. Вона раптом побачила у ресторані Павла та Наталю. Вони сиділи та обговорювали щось. Довго не думаючи, Олена одразу зателефонувала чоловікові. Той не відповів. Після першого дзвінка, Олеся не отримала відповіді і від подруги. Вона сама не знала, чому не підійшла до них тоді. Вона нічого не відчула.

Олена вирішила тоді нічого не робити. Вона була заплутана у своїх думках. Олена вже була впевнена у гіршому. Через кілька днів їй зателефонувала мама, і попросила про зустріч. Записавши адресу, Олена поїхала. Коли вона вирушила, тільки тоді усвідомила, що вказана мамою адреса вимагала години в дорозі.

Під’їхавши за вказаною адресою, Олена побачила будиночок, як із казки. Раптом широкі двері задньої веранди швидkо відчинилися. Заграла ніжна музика. Першим вона побачила Павла. За ним вийшли діти, мама з татом та Наталя з чоловіком. Павло сказав: ⁃ Моя дорога Оленка, я знаю, що наша річниця завтра.

Але я вирішив вручити подарунок нашій сім’ї вже сьогодні. Ти мріяла про будинок за містом. Я сподіваюся, що зміг втілити твою мрію у реальність. В організації всього мені доnомогли твоя мама та наші найкращі друзі. Особливо Наталя із чоловіком. Олена стояла з широко розплющеними очима. У її голові почали складатися пазли. Вона ще раз переконалася, що доля звела її з найкращим чоловіком у світі.

КІНЕЦЬ.