Куnили холодильник для наших дочок в rуртожитку, але не думали, що це переверне все їхнє життя з ніг на голову

Коли Лера вступила до університету, вона жила в студентському гуртожитку. Її сусідки по кімнаті були милими молодими дівчатами. Всі вони жили разом, як подружки. Ми з їхніми батьками домовилися, що скинемося і купимо дівчатам холодильник в кімнату. Інакше сосиска або йогурт пропали б з кухні.

Все зручно розташоване, і якщо ви захочете поїсти пізно ввечері, вам не доведеться шкутильгати через коридор на кухню і грюкати тарілками посеред ночі. Гуртожитки змішані. На одному поверсі живуть дівчата, а на іншому хлопці.

Раніше вони не дозволяли дівчатам вчитися вечорами і будили їх посеред ночі любовними піснями. Черговий по гуртожитку швидко відшивав таких артистів, щоб не розпалювати конфлікт і не викликати небажаних ускладнень.

Але як тільки у дівчат з’явився холодильник, повний смачної їжі, їх цілі змінилися з романтичних на більш приземлені. Пробратися в холодильник і заволодіти його вмістом. І повірте, там є чим заволодіти. Ми всі батьки, і щотижня ми ділимося і по черзі наповнюємо холодильник дівчаток продуктами.

Черговий втратив інтерес до цих питань. Дівчатка з натхненням вживали свої продукти, це абсолютно нормально-пригощати своїх друзів. Але є суттєва різниця між тим, щоб запрошувати небажаних хлопців на солодощі, і тим, щоб проковтнути тижневий запас. Чому ми повинні годувати половину гуртожитку? У них свої батьки. Дозвольте таким дітям жити самостійно, підробляти після школи і самим заробляти собі на їжу, або допоможіть самі.

Це вже не маленькі діти. Лера і її приятельки вирішили влаштувати чергування. Вони навіть розробили розклад. Вони по черзі лізуть в холодильник. Її батько посміхається і пропонує поставити для цього будильник. Таке існування в гуртожитку одночасно забавно і грішно.

Це розумно для молодих особин, які постійно хочуть їсти. Розвивається організм. Однак в якійсь мірі це також прояв недовіри. Адже батьки їх не вчили, що красти чужі речі без попиту неприпустимо. Ось і виросли такі загарбники чужих холодильників. Згадайте, як ви жили в гуртожитку,чи доводилося вам теж боротися за свої продукти? А може бути, ви були одним з таких загарбників чужої провізії?

КІНЕЦЬ.