Кожен раз, коли свекруха запрошувала нас на дачу, я помічала nідозрілу поведінку чоловіка; він явно щось намагався від мене приховати. Тому я наполягла на тому, щоб ми поїхали туди. Виявилося, що

 

Ми з чоловіком у шлюбі вже 5 років. Ми добре спілкуємося між собою і ладнаємо, поки він не чудить. Він може взяти кредит на дорогий телефон, і тільки потім мені сказати, чи продати нашу машину без мого відома. А нещодавно він став відмовляти мене їхати до них на дачу. У нас нормальні стосунки зі свекрухою.

Правда, вона дуже прямолінійна жінка, не подумає, перш ніж сказати, але це іноді і добре, адже я точно знаю, що вона не лицемірить. Якщо їй щось не подобається, вона відразу говорить про це прямо і не перешіптується за спиною. Вона дуже активна і діяльна жінка.

У неї робота, в зиму плюс підробіток, а літо вона проводить на дачі. І якраз туди і запрошує нас з чоловіком останнім часом. Ми часто не спілкуємося, але кожен раз свекруха каже, щоб ми заїхали до неї на дачу, адже там багато всяких поліпшень і можна гарно провести час.

І кожен раз я помічаю, як чоловік міняє тему розмови. Мені дача особливо не цікава, але з-за підозрілої поведінки чоловіка я наполягла на тому, щоб ми все ж поїхали туди. І я була права. Свекруха до нашого приїзду влаштувала мені екскурсію, і я зрозуміла і побачила своїми очима, навіщо чоловік так противився поїхати туди. Дача була відремонтована, явно недавно. Там новий паркан, дах, простора веранда, так і будиночок облаштований добре.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩