Коли свекруха вручила мені подарунок, я вирішила відкрити його за столом при всіх. Але якби я знала, що там

Ще коли я тільки познайомилася з батьками свого майбутнього чоловіка, зрозуміла, що зі свекрухою мені буде, ох як несолодко. Свекруха з порога дала зрозуміти, що вона чекала на професора наук і кухаря за сумісництвом, а прийшла я. Ну, я знала, що загалом це в нормі подій і ображатися на неї за це не варто.

Ось зі свекром я одразу потоваришувала. Він взагалі чоловік хоч куди. Я хочу розповісти вам одну суперзабавну історію, пов’язану з моїми зі свекрухою стосунками. Мій 25-й день народження я вирішила відзначити спочатку вдома з рідними, потім поїхати до клубу з подругами та нашими другими половинками. Так ось.

Вдень ми сидимо за столом, тут свекруха встає з місця і вручає мені подарунок. Мій подарунок був загорнутий у старий пакетик одного магазину одягу. Я людина нетерпляча, тож швидко дістала з пакету «подарунок», і ми всі за столом ахнули. Свекрушка подарувала свій старий светр, який, напевно, був старший за мене і мав багатший життєвий досвід.

Всі були дико здивовані, а я вирішила не псувати собі настрій. Я з широкою посмішкою подякувала свекрусі. Пізніше свекор підійшов до мене і вручив мені конвертик із грошима. Він та інші гості знали, що я хотіла навчитися фотографувати та накопичувала на професійну камеру.

Я вирішила її зневірятися, а відповісти свекрухі тим же. У день її народження, вона вирішила зібрати найближчих друзів та родичів у ресторані. Туди, звичайно, були запрошени і ми з чоловіком. Як ви вважаєте, що свекруха отримала того дня в подарунок від мене? Мабуть, мої старі колготки в тому ж пакетику, в якому вона мені светр подарувала.

Коли свекруха дістала подарунок із пакета, ми зі свекром ледве стримували себе, щоб не засміятися. Потім мій чоловік, звичайно, подарував їй реальний подарунок, проте тепер свекруха бо їться зі мною навіть жартувати. Так їй!

КІНЕЦЬ.