Галя nосварuлася з чоловіком на жарт, а завтра річниця їхнього весілля, і нічого ще не готове. Виявилося – доля вже все вирішила за них

Ти не поїжеш на рибалку! — Галя стала на шляху чоловіка. — Галю, з хвилини на хвилину приїде Стас! Ти хочеш виставити мене підкаблучником? — Я хочу, щоб ти був дбайливим чоловіком! У тебе сім’я! Потрібно капітально прибратися. Мені потрібна твоя допомога.

— Ти про прибирання сказала лише вчора, а про рибалку я тебе попередив за тиждень. Нашій доньці вже шістнадцять років. Ось її і бери на допомогу. Ти виходити на роботу не бажаєш, а я працюю з ранку до пізнього вечора, щоб забезпечити сім’ю. Мені потрібен відпочинок. Тут заграв телефон Ігоря. — Привіт, Стас. Вже виходжу. Чорт! Черв’яків забув.

Зараз візьму з холодильника і спущусь. Чоловік пішов на кухню. Галя мала десяток секунд, щоб щось зробити. Вона вихопила сокиру з рюкзака чоловіка і розламала їм вудки. На стукіт прибіг чоловік. З вудками було покінчено. Ігор вихопив сокиру, кинувся в кімнату і розніс мольберт Галини в тріски.

Потім вийшов із квартири. Галя кинулася за ним. — Забирайся! – кричала вона на весь під’їзд. — Додому, щоб не повертався! На шум вийшли сусіди. Чоловік і дружина. — Чому сварка, Галю? — Запитала сусідка. І слідом за нею зайшли до неї у квартиру. На очі сусідові кинулися уламки вудки. — Галино, що ж ти наробила?! — ошелешено вигукнув він.

— Це ж улюблені вудки Ігоря. Він так довго на них збирав. Ти хоч знаєш, скільки вони коштують? Щонайменше — тисяч дванадцять… Завтра виповниться двадцять років їхнього весілля. А Ігор уже три дні не приходить додому, не дзвонить, на дзвінки не відповідає. Галя вже усвідомила свою провину, тому послала чоловікові СМС: «Вітаю з ювілеєм! Ігоре, вибач мені, будь ласка! І повернися додому».

Наступного ранку вона вирушила в магазин і придбала вудки. Коли повернулася, Ігор стояв у кімнаті. – Ось. – Галя простягла йому вудки. — Спасибі. – Ігор узяв вудки і відійшов убік. За його спиною стояв новенький мольберт.

КІНЕЦЬ.