Колись свекруха дуже врятувала нас rрошима, але від того, що вона зробила потім, у нас ледь щелеnа не відвuсла.

 

Ми з чоловіком обидва із небагатих сімей, живемо середньо. Після весілля ми переїхали у квартиру моїх батьків. Вони мають трикімнатну, тому місця всім вистачало. Ми обидва багато працювали, збирали на свою квартиру. Батьки нам дуже допомагали, вони не вимагали грошей за комуналку, самі купували їжу.

Ми теж купували щось, але найбільше вкладалися батьки. З усіма були добрі стосунки. Коли потрібна сума була на картці, ми стали шукати відповідні варіанти. І тут мої батьки влаштували справжній сюрприз. Вони продали свою дачу, за це отримали чималі гроші та віддали їх нам, щоби на 80% окупити майбутню квартиру. Ми були такі раді; це просто невимовно. Хоч і шкода дачу, там все моє дитинство пройшло.

Дача двоповерхова, кам’яна, із доглянутим городом. Батьки сказали, що вже втомилися від неї, тим більше щоразу копатися в місті набридло. Ми переїхали до своєї двійки. Спочатку ми розглядали однокімнатну, але оскільки батьки допомогли, то вирішили відразу взяти щось більше. Тим паче, можна тепер спокійно замислитися про онуків, місця у квартирі багато.

Через якийсь час до нас приїжджає задоволена свекруха. Вона простягла нам конверт, у ньому була невелика сума. Ну як описати, для іпотеки це було небагато, оплата на три місяці, але для свекрухи це були великі гроші. Виявляється, вона продала свою дачу. Хоча те місце і дачею назвати важко.

Город весь заріс бур’янами, будинок дуже старий, практично розвалювався на очах, більше був схожий на сарай. Свекруха ж образилася тоді, коли дізналася, що мої батьки дуже сильно допомогли фінансово з квартирою. Ось їй теж захотілося добре зробити. Але ми нічого не просили. За кілька років ми повністю закрили іпотеку; зробити це було дуже просто, ми обидва працювали і грошей більш-менш вистачало.

Я навіть зі своєї зарплати ще встигала віддавати щось батькам як подяку за все. В цей момент і з’явилася моя свекруха. Вона заявила, що коли ми вже закрили іпотеку, то настав час віддати їй ті гроші, які вона нам подарувала. Ми з чоловіком такого вже точно не очікували… це ж був подарунок…

КІНЕЦЬ.