Коли жінка в поїзді кuнула наші речі на верхню nолuцю, а сама з донькою влаштувалась на наших місцях, такої наха бності я терnітu не змогла

 

Коли я була на сьомому місяці ваrітності, ми з чоловіком вирішили поїхати до його родичів до іншого міста потягом. Я думала, що це стане найкращою поїздкою на поїзді в моєму житті, тому що я вже давно на цьому транспорті не їздила. Ох, знала б я, як я поми ляюся з цими думками.

Ми спеціально вибрали нижні полиці, тому що я знала, що зі своїм животом на верхню я не залізу. Ми кинули свої речі на свої місця, і тут до нас зайшли мати з донькою 8-9 років. Вони сказали, що хочуть переодягнутися, і ми з чоловіком культурно вийшли з купе.

Коли ми повернулися, у мене просто щелепа відвисла. Та жінка кинула всі наші речі на верхні полиці, а сама з донькою влаштувалась на наших місцях. Побачивши це, мій чоловік спершу спробував культурно з нею поговорити, але результату не було.

Тут вирішила втрутитися я, бо вже не могла тримати себе в руках. Я сказала, що мені складно навіть ходити, а на верхню полицю я не подумаю залізти. А ще я додала, що її дитина не така вже й маленька, щоб нею прикриватися; у неї там зошити та книжки лежали.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩