Коли я nотребувала доnомоги, до мене прийшов Максим: усі казали, що він великий аматор жінок. І ось я вже думала, що він робитиме дуже брудну пропозицію. Але , на жаль, помилилася.

 

Мені було дев’ятнадцять, коли я потрапила до вкрай складного становища. Все почалося з того, що спалахнув сарай. У цей момент там були мої батьки, вони отруїлися чадним газом. Коли їх витягли односельці, було вже надто пізно. Після цього ми з моєю молодшою сестричкою залишилися круглими сиротами.

Батьки раніше працювали на сусідській фермі і утримували нас із Надею. Наді на той момент було лише п’ять років. Вона не розуміла того, що відбувається, і часто питала: «Юль, а куди поділися мама з татом? У мене розривалося серце, мені не було чого відповісти. Коли батьки були живі, я навчалася в технікумі і ні про що не переживала, але тут довелося взяти на себе обов’язки щодо догляду за молодшою сестрою, адже у нас нікого більше не було на білому світі.

Я покинула навчання і влаштувалась на роботу у наших сусідів на місце моїх батьків. Тяжко доводилося, але ми справлялися. Однак минулого року не було врожаю, відповідно, роботи теж не було . Ми кілька тижнів харчувалися тим, що було – припасами та тим, що приносили добрі люди.

Я розуміла, що так не може nродовжуватися вічно, але нічого не могла вигадати. Максим Кирилович з’явився на нашому порозі, коли я зовсім зневірилася. Це забезпечений чоловік у масштабі села, працює у міському управлінні та має зв’язки у раді піклування. Будь-які чутки ходили про Максима Кириловича.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩