Коли я побачив запрошення на весілля, то був здивований, що в ньому тільки я і батько Вероніки, а про Наталку не було жодної згадки. Мені стало прикро за дружину, яка доклала стільки зусиль до виховання Вероніки та її доньки

 

Так сталося, що я був одружений двічі. Від першого шлюбу маю доньку Христину, від другого – сина Діму від Наталки, моєї другої дружини.

Вероніка, моя падчерка від першого шлюбу, була не потрібна своїй матері. Щоб забезпечити їй краще життя, Наталка погодилася взяти її до себе і виховувати як рідну.

Коли Вероніці виповнилося 19 років, вона розповіла, що вагітна, а батько дитини покинув її. Ми не сварили її, а навпаки, прийняли її та онучку з розпростертими обіймами. Наталка навіть запропонувала офіційно прописати Вероніку в нашій квартирі, щоб їй було легше.

Вероніка не працювала, поки донька була у дитячому садку, і Наталка виховувала її, як власну онучку. Вона нікого не виділяла, ні власних дітей, ні онучку – вона любила їх усіх однаково.

Через два роки Вероніка познайомилася з кимось на роботі, і вони почали жити разом. Зрештою, вирішили одружитися, і Наталка взяла на себе всі весільні клопоти, які їй дуже подобалися.

Вероніка лише допомагала, розсилаючи запрошення.

Коли я побачив запрошення, то був здивований, що в ньому були запрошені тільки я і батько Вероніки, а про Наталку не було жодної згадки. Мені стало прикро за дружину, яка доклала стільки зусиль до виховання Вероніки та її доньки, але була виключена з найщасливішого дня в житті Вероніки.

Ставши на бік дружини, я пішов до РАГСу, щоб привітати молодят, але не був присутній на церемонії. Я не міг позбутися думки, що те, як Вероніка поставилася до нас, відображає те, як вона буде ставитися до інших у майбутньому.

КІНЕЦЬ.