Коли я докоnалася в телефоні чоловіка і дізналася про його 3раду, то у мене в rолове з’явився «геніяльнuй» nлан. Ось що я зробила

 

Після п’яти років, прожитих у шлюбі, 3 з яких для мене були kошмаром, вся справа дійшла до роз лучення. Я вже підготувала себе до цього, а тут до мене ще й чутки деякі дійшли… Моя сусідка розповіла, як бачила з вікна мого чоловіка, який гуляв із якоюсь білявкою, тримаючи її за талію, не зовсім по-дружньому. Вона сказала, що обличчя не роздивилася, тож невпевнено, чи це був саме мій чоловік.

Я, звичайно, знала, що мій чоловік не найвірніша людина, але щоб гуляти з коханкою перед нашим будинком… ось це щось нове.

Якось, поки він був у душі, я вирішила перевірити його телефон, відгадала пароль, якою виявилася дата його народження. У телефоні я знайшла листування, з якоюсь Кристиною, яка двозначно говорила про те, як добре вона провела час з ним, і все це.

Також я там знайшла повідомлення, де ця Христина говорила про те, коли вони нарешті одружаться, на що мій чоловік тільки відповідав, що скоро. Зважаючи на все, вона ще не знала, що він узагалі складається зі мною в шлюбі. Отоді у мене і з’явився план.

Поки чоловік спав, я зробила пару фото з ним обійнявши і відправила все їй, мовляв, випадково. Наступного дня вона сама прийшла до мене додому, і почала кричати на чоловіка, що він зрадник і все в цьому роді. Двох зайців, одним пострілом, так би мовити!

КІНЕЦЬ.