Коли я дізнався, що дружина мене зраджує я вurнав її з квартири, а тещу зі свого будuнку

Я одружився вісім років тому. Ми жили з дружиною у моїй двокімнатній квартирі. А два роки тому я успадкував невеликий будинок на окраїні міста. Матір дружини жила сама у селі в старому будинку і ми вирішили її перевезти у місто.

А декілька тижнів тому я дізнався, що дружина мені зраджує. Тому я хочу, щоб Олена пішла геть, а її мати звільнила мій будинок. Не хочу більше нічого чути про дружину і її родичів. Нехай Галина Степанівна шукає нове житло або їде у стару хату в село.

Я дуже кохав свою дружину, а вона проміняла мене на іншого. Я дуже розлючений. Я ніколи їй не пробачу зраду. Мені жаль тещу і я знаю, що вона не винна у тому, що Олена мене зрадила, але тепер вона не має права жити у моєму будинку.

Я сказав тещі, щоб вона шукала собі новий будинок. Я розумію, що вона літня жінка і не має грошей, але це її проблеми. Нехай Олена тепер думає куди забрати матір. Я не повинен їм допомагати.

Галина Степанівна не сподівалась, що я її вижену. Виявилось, що будинок в селі уже завалився, а грошей вона не має. Але я не повинен цим перейматись. Її дочка мене зрадила. Я тепер нікого не маю жаліти. У Олени є коханець нехай він думає де буде жити Галина Степанівна.

Я вирішив продати будинок. Я хочу розпочати власний бізнес і мені потрібні гроші. Мої друзі говорять, що я правильно роблю. Тепер я вільний чоловік і мене не цікавлять проблеми колишньої дружини.

Я не розумію чому Олена мене зрадила. Невже, вона була зі мною не щаслива? Я завжди дбав про неї і був хорошим чоловіком. А тепер я відчуваю себе нещасним.

Я вирішив розлучитись і більше ніколи не спілкуватись з Оленою, а її мати нехай їде з мого житла. Дружина коли дізналась, що я виганяю її матір з будинку плакала і просила її пробачити. Але я сказав, що ніколи її не пробачу. Вона сама винна, не потрібно було зраджувати.

Я викинув речі Олени з квартири і її мати має переїхати з мого будинку. Я зараз шукаю покупців і коли їх знайду, то нікого не має бути у моєму будинку. Нехай теща подякує своїй дочці за те, що залишилась на вулиці.

Інколи мене мучить сумління, але я згадую, що Олена мене зрадила і розумію, що роблю усе правильно. Моя дружина сама зруйнувала наше життя.

КІНЕЦЬ.