Коли я дізналася про зра ди чоловіка, то вирішила не подавати виду. Ніяка інша дружина не змогла б так. Але ж у мене була серйозна nричина

Ледве мені виповнилося вісімнадцять, я вийшла заміж за хорошого, забезпеченого чоловіка. З самого першого дня він заборонив йти працювати, мовляв, дружина зобов’язана сидіти вдома і займатися господарством. Та загалом, я і не хотіла працювати. Але кілька днів тому, я дізналася про зра ди чоловіка і бо юся тепер залишитися одній.

Всі роки спільного життя я намагалася не рев нувати чоловіка, дати йому хоч трохи свободи. Він працював без вихідних і заради його відпочинку, я взяла на себе відповідальність за виховання дітей і побут.

Нещодавно чоловік сказав, що у вихідні поїде з друзями в спорт бар — дивитися футбол, пити nиво. Я звичайно ж погодилася. Того дня чоловік приїхав додому дуже пізно і відразу ж ліг спати. Я лежала поруч і намагалася швидко заснути, але раптом на його телефон прийшло повідомлення.

У будь-який інший раз я б ніколи не чіпала його речі, але чомусь подумала, що, можливо, пишуть друзі: раптом щось важливе. Йому написав якийсь «Авторемонт», але в повідомленнях було оголене фото однієї малолітки (18-19 років).

Я була в жа ху від побаченого. Невже у нього інша ? Я відразу ж почала дзвонити його друзям, розпитувати про сьогоднішній вечір, але ніхто з них нічого не знав про спорт бар. Всі сумніви відпали — у чоловіка є коханка. Зараз я навіть не знаю, як жити далі з цією інформацією.

А раптом чоловік зрозуміє, що я все знаю, і подасть на розлучення, піде до коханки ? Що мені робити в цьому випадку? У мене немає друзів, роботи, освіти. Все життя я присвятила дітям і родині, була зручною дружиною. І зараз навіть готова пробачити чоловіка, аби не бути однією.

КІНЕЦЬ.